yusseb

Yusseb Kara Kara itibaren Baktal, Madhya Pradesh 466001, Hindistan itibaren Baktal, Madhya Pradesh 466001, Hindistan

Okuyucu Yusseb Kara Kara itibaren Baktal, Madhya Pradesh 466001, Hindistan

Yusseb Kara Kara itibaren Baktal, Madhya Pradesh 466001, Hindistan

yusseb

İnanılmaz denemeler. “Altın Rüya Hayalperestleri” özellikle gölgesini kırk yılı aşkın bir süredir hayatımın üzerine koydu. Güney Kaliforniya'da büyüyen ailem, Değirmenler ve denemedeki diğer oyuncularla aynı çevrelerde hareket etti. Makalenin konusu Lucille Miller'in bir iddiası değil, yerel kültürün bir iddiası olsa da, travmatik olayların Lucille'nin çocukları üzerindeki kişisel etkisini hissedemedim. Sonuçta, Lucille'in hapishanede doğduğu küçük kız Kimi Kai ile pikniklere ve diğer etkinliklere gittim. Bu aileye ve Kimi'nin erken ölümüne ne olduğunu bilmek üzücü. Didion'un armağanı, bu kültürün benzersiz alt metnini ortaya çıkaran dokunaklı bir denemeydi.

yusseb

Bu roman güçlü ve uzlaşmaz bir şekilde başlıyor. Kaçırılan ve kaçırılan tarafından cinsel tacize uğrayan genç bir kızın hikayesi. Hayatta kalmasının ve böyle bir istismardan sonra her türlü yaşamı sürdürme mücadelesinin hikayesi. Sonu sevmedim ve bir şekilde nasıl yaşandığı Oprah How-I-Survive kitaplarından biri haline geldi. Tüm Tanrı'nın dikkat dağıtıcı ve sonunun biraz istekli olduğunu gördüm, ama hızlı ve büyüleyici bir okuma oldu. Uyarı: Suistimal edilen ana karakterin bazı grafik açıklamaları vardır, ancak gereksiz değildir ve hikaye ve stil ile çalışır.

yusseb

Bu kitaptan keyif aldım, ama King'in sonlarının çoğu gibi açık bir sonu var ve ne olduğunu merak ettiler. Bunu okuduktan sonra cep telefonum olmadığına sevindim.

yusseb

Annemin kitap raflarından oyuyordum ve tozlu ve sararmış bu kitabın sert kapaklı versiyonuyla karşılaştım. Onu almak zorunda kaldım. Koleksiyon okumayı tamamlamamış olsam da, ilkinden itibaren Mark Twain'in çalışmalarını neden sevdiğimi açıkça hatırlattım. Kendimi mizahına ve yıkıcı zekasına daldırdığımdan çok uzun zaman geçti. Bu koleksiyonda yeniden basılan denemeler, Twain'in birçok yönünün mükemmel örnekleridir ve onu enkarnasyonlarının çoğundan takip eder. Twain sevgilisi bunu okumalı ve Jon Stewart'ı seven herkes de dalmayı almalıdır.

yusseb

I loved Russo's humane and compassionate look at difficult people/characters.

yusseb

I wanted to like Harry Potter and the Half-Blood Prince. Really, I did. After the huge disappointment of The Order of the Phoenix, I was ready to have fun again. But the same problems that plagued the fifth book are here in the sixth; this novel is more of a chore to get through than anything else, and long passages go by in which absolutely no action takes place. In fact, the whole book is inactivity; the plot consists of - get this - Harry learning about Voldemort's past. This is nothing that couldn't have been treated in other books with several asides, or even with Voldemort's own book. But no, Rowling felt that this needed to be spread incredibly thin over hundreds and hundreds of pages. She's still not a very good writer, and she badly needs a good editor. There's no reason for one, though; at this point, Rowling could sell the phone book under the title Harry Potter and the Unlisted Number and it would probably sell millions. As for The Half-Blood Prince, 300 pages could easily be removed from its text without anybody - the author included - noticing.