melinsomnio

Claudia Paredes Paredes itibaren Oro VC, İtalya itibaren Oro VC, İtalya

Okuyucu Claudia Paredes Paredes itibaren Oro VC, İtalya

Claudia Paredes Paredes itibaren Oro VC, İtalya

melinsomnio

Bu kitabı bir yabancı tarafından okumaya ve müzisyenlerle ilgili pek çok kitap okumamaya aldım, bu yüzden bunun beni ilgilendirebildiğini bulmak beni çok şaşırttı. Her ne kadar çeşitli grup üyeleri ilaçları tekmeleyip sonra tekrar açtıklarında gereksiz olsa da, hikayesinin benzersiz yönlerinden saptığını bulamadım. Çeşitli kadınlarla ilişkilerini nasıl tanımladığını görmek büyüleyici oldu. Bence Anthony (eşzamanlı olarak) çok sevecen ve rahatsız edici olabildi (başkaları genç kadınlara olan ilgisini fark etti mi?). Bu kitap, özellikle grupla ilgilenen insanlara hitap ediyor, ancak şaşırtıcı bir şekilde aydınlatıcı olduğunu düşünmüyorum. Bir ilaç / kaya anı arıyorsanız, bu da olabilir, ancak büyük ölçekte uçmayı beklemeyin.

melinsomnio

Irak'taki işgalimiz bağlamında okuyan bu kitap, savaşın ardındaki kolektif psikolojiyi ve özellikle milliyetçiliğin inşasını araştırıyor. Derin bir kitap.

melinsomnio

Bunu SEVDİM! Her ne kadar sondan biraz şaşırdım ve nasıl hissettiğimi tam olarak bilmememe rağmen, Kardeşlerin bu taksitini hala sevdim. Bir önceki kitapta onu komik bulduğum halde V asla benim favorim değildi. Ama şimdi onu seviyorum. Arka hikayesine ve yetiştirilmesine çok daha fazla açıklamaya yardımcı olduğu için daha fazla fikir sahibi olduğumuz için mutluyum. Jane'le nasıl olduğunu çok sevdim ve mükemmel bir çift olduklarını düşünüyorum. Karakterinin gücünü, zekasını ve zekasını çok sevdim. Onlar hakkında daha fazla okumak için sabırsızlanıyorum. Ayrıca, John Matthew hakkında, özellikle şimdi geçiş sonrası hakkında daha fazla bilgi edinmek için endişeliyim. Ve bu kitaptaki diğer bombanın nasıl düştüğünü görmek için sabırsızlanıyorum. Şimdi, Phury'nin kitabına (bunun hakkında nasıl hissedeceğimden emin değilim ... gerçekten dört gözle beklemiyorum).

melinsomnio

Bu kitabı seviyorum! Oldukça basit ve hoş bir okuma. Kitap, K-9 eğitiminde başarısız olan harika köpek Chet'in bakış açısıyla anlatılıyor. Chet, kaba ve yuvarlatılmış özel göz partneri Bernie'nin yoluna çıkan suçları çözmesine yardımcı olur. Hoş bir şekilde, kitap iki karakterin geçmişinde delikler bırakır ve bağımsız bir kitap yerine bir dizi davet eder. Bu tür romanların 12'sini okumak trit haline gelse de, birkaçı işe yarayacaktır.

melinsomnio

"Acı açgözlüydü; tüm dikkatini istedi." "Birine karşı iyi olmak tıpkı birisine karşı olmak gibi. Riskli. Bunun için hiçbir şey elde edemezsin." “... Eva'nın reddetmesi, gurur ya da intikamdan değil, kendi etinin kire yutulmasını görmek için açık bir isteksizlikten, gözlerin kalbin neyi tutamayacağını görmemesine yönelik bir kararlılıktan kaynaklanıyordu.”