yu_ks

Kseniya Yushkevich Yushkevich itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Kseniya Yushkevich Yushkevich itibaren Texas

Kseniya Yushkevich Yushkevich itibaren Texas

yu_ks

başlamak için biraz yavaş ama tamamen yatırım değerinde. bu kitap hala okuduğum son otantik sayfa turner unvanını elinde tutuyor. aşk, güç ve kadınlık fantastik hikayesi.

yu_ks

Everafter'in çevrelediği konsepti çok beğendim. Kahramanın hayatlarını ve ölümden sonra geride bıraktıkları bireyleri gözden geçirdiği romanlar okudum, ancak bu karakterin geri dönüp bu anları tanıdık bir dokunuşla fiziksel olarak yeniden yaşayabileceği bir kitapla hiç karşılaşmadım. nesne. En azını söylemek gerçekten büyüleyici buldum, özellikle okuyucuya Madison'un geçmişine birden fazla bakış verildiğinde, Madison'la ilk karşılaştığınız zaman gizemli görünen gizemleri yavaşça çözmeye yardımcı oluyor. Bu romana ve bir gizem unsuruna bağlı olarak gelen biraz beklenti var. Okuduğumda daha önce açıklanmayan yeni bilgileri keşfetmeyi seviyorum. Bu romandan geçmem çok zaman almamıştı, çünkü daha fazla ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyordum, Madison ve geçmişine gelince merakım arttı, ayrıca nasıl öldüğünü. Everafter'da gerçekten görmediğim birkaç ilginç bükülme var. Dürüst olmak gerekirse, bu kitaptan ne bekleyeceğimi gerçekten bilmiyordum çünkü burası benim için eşsiz bir bölge idi. Bu romanın nihai sonucu ve aynı zamanda farklı ve özgün. Bu nitelikler okurken sürekli bir tahmin oyununa katkıda bulundu. Bir kitap sizi düşündürdüğünde ya da aniden durduğunuzda, kafanızda yeni karşılaştığınız bilgileri olası teorileri ya da sonuçları ortaya çıkarmış gibi yeniden yapılandırmayı seviyorum. Kendimi ana karakterin artık yaşamadığı, hala anlatacak bir hikayesi olan romanlara çekildiğini düşünüyorum. Eğer benim gibiyseniz ve böyle bir kavramı olan kitapları ilginç buluyorsanız, The Everafter'ı kesinlikle tavsiye ederim. Gizemli, farklı ve aynı zamanda büyüleyici bulduğum hayat hakkında bazı ilginç noktalar ve tartışmalar da getiriyor.

yu_ks

Bu kitabın harika olduğunu düşündüm! Bazı olumsuz yorumlar şaşırdım. Onları okurken bir kaç okuyucunun ya bu kitabın amacını tamamen kaçırdığı ya da B) kendi inanç sistemlerine o kadar yerleşmiş oldukları, incelemelerinin onları kitabın içeriğinin dürüst bir şekilde değerlendirilmesinden daha çok savunmaya ihtiyaç duyduğunu söylüyorum . Hikayenin yeterli olduğunu düşündüm, ilerledi ve eğlenceliydi. Ancak bu süreçte ortaya çıkan bilginin aksine buna odaklanmak noktayı gözden kaçırmaktır. Kitabın öykü yönü için 4 yıldız verirdim ama ilettiği bilgiler nedeniyle 5 veriyorum.