mopmap

Mopamp Potter Potter itibaren Kithalangamuwa, Sri Lanka itibaren Kithalangamuwa, Sri Lanka

Okuyucu Mopamp Potter Potter itibaren Kithalangamuwa, Sri Lanka

Mopamp Potter Potter itibaren Kithalangamuwa, Sri Lanka

mopmap

Şirketim taşınıp değerli bir kitaplıktan kurtulmaya başladığında bu kitabı çöp kutusundan kurtardım. Hiç Franzen okumamıştım ve bunun için ücretsiz bir fırsat olacağını düşünmüştüm. Hikayenin içine girmeye başlayacağım zamanlar oldu, ama hikaye anlatımındaki düzensizlik ve yazı tarzının tutarsızlığı beni her zaman şaşırtmaya ve biraz yabancılaştırmaya bıraktı. Sonlara doğru, iplikler bir araya geldiği sırada toplandı, ama bunların nasıl sonuçlandığını gerçekten beğenmedim. Franzen'in ne ifade etmeye çalıştığını anlayamadım. Ayrıca, karakterleri bu kadar önemsemedim. Sadece biraz fazla boyandılar ve Franzen'in onları daha insani yapmak için koydukları küçük şeyler çok zayıf ve şeffaf görünüyordu. Mesela S. Jammu'nun adı açıklandığında ve Martin zihinsel olarak çok acıklı göründüğünü yorumlar, tıpkı deliğin ası olduğunu sandığı gibi, ancak bu kadar etkisi olmadı. Genel olarak, zorlayıcı olamayacak kadar karışıktı.

mopmap

Bu kitabı üniversitedeki ilk yıllarımdan biri olarak okumak zorunda kaldım. İnsanlar hayatınızı değiştiren kitaplardan bahsediyor, benim için olan buydu. Basit düşünen bir çocuk için yepyeni bir dünya açtı.

mopmap

JULIA LONDRA'NIN KIŞ SONUNDA BİR IŞIK, günümüz Teksas'ında çağdaş bir romantizm. "Summer Of Two Wishes" ın devamıdır, ancak tek başına okunabilir. Derinlik, detaylar ve kıvrımlar ve dönüşlerle iyi yazılmış. Aile çatışması, romantizm, aşk, çocuk bakımı, kırık aileler, affetme, uyuşturucu bağımlılığı, rüyaları takip etme, geçmişle uzlaşmak, dünyadaki yerinizi bulmak, gerçek aşkı ve mutluluğu bulmak. Karakterler gerçekçi, ilgi çekici, büyüleyici ve daha fazlasını istemenizi sağlayacak. Bu, aşk, bağışlama, yürek parçalayıcı kararlar verme, geçmişi geride bırakma ve geleceğe doğru ilerlemenin ihale hikayesidir. sizin için bir hikaye. UYARI YAPIN dokulara kullanışlı olacak. bu hikayeyi tavsiye ederim.Bu kitap Galley Books Blog ve yayıncıdan inceleme amacıyla alındı ve detaylar Simon & Schuster, Inc. ve Kitap Bağımlılığım ve Daha Fazlası.

mopmap

herkes bilir :) onun hargvartez okuyan harry hakkında ve çok heyecan verici bir olay başına geldi