asdasd1232s

Alexander Alyoshin Alyoshin itibaren Freycinet TAS 7215, Avustralya itibaren Freycinet TAS 7215, Avustralya

Okuyucu Alexander Alyoshin Alyoshin itibaren Freycinet TAS 7215, Avustralya

Alexander Alyoshin Alyoshin itibaren Freycinet TAS 7215, Avustralya

asdasd1232s

Elementler ve Stil: Skeleton Creek'te Patrick Carman, ruh halini hafifletmek için bazı noktalarda korku ve mizah kullanıyor. Patrick Carman iki protaginist kullanıyor: Ryan ve Sarah. Patrick'in de bir antgonisti var: Eski Joe Bush'un Hayaleti. Patrick ayrıca okuyucunun daha fazla okumak istemesi için hikayenin ruh halini (gizem, korku) kullanır, çünkü ne olacağını bilmiyorlar. Bu kitabı tüm dizileri okumak istemenize neden olan bir uçurumun üzerine bıraktı. Karakterizasyonu: Dergisinde başına gelen her şeyi yazan Ryan (ana karakter) ve o zaman kitap olmasaydı benzersiz bir kişiliğe sahiptir. Uzun boylu, sarışın ve sıska ve sonsuza dek Sarah'yı tanıdığı bir arkadaşı var. Konu: Ryan ve Sarah, dünyadaki en sıkıcı kasaba olan Skeleton Creek, OR'de yaşadıklarını düşünüyorlar. Çok yakında, şehrin daha çok gözle karşılaştığını öğrenirler. Sarah ve Ryan araştırmayı (eski terk edilmiş bir altın madeni) keşfetmeye başlar ve bir hayalet olduğunu öğrenir. Hayaletleri ve kasabalarının sırları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yola koyuldular.

asdasd1232s

Bence sıradan bir kitaptı, felsefede genel bilgi için iyiydi ama bunu okuyarak Nietzsche'nin Fikirleri ve fikirleri hakkında çok fazla şey bilemezdiniz. ayrıntılara fazla dikkat etmeden Nietzsche hakkında uzun bir makale.

asdasd1232s

Samimi ve temiz. Sudha murthy'nin yazımı doğrudan kalpten gelir (beyin değil, bazıları tartışabilir :)) 140 tek sayfasından okumak için gereken küçük miktarlara değer. Anahtar kelime orada olmak garip! Bazılarının kitabın her şeyi düz siyah beyaz olarak gösterdiğini söyleyeceği yerde, Sudha'nın işlerini ham gerçekleri okuyucuların önünde sunarak ve yargıyı ellerinde bırakarak iyi yaptığını hissediyorum. Sonuçta, farklı insanlar hayattaki önceliklere farklı ağırlıklar veriyor ve bu, yolumuza gelen fırsatlar ve yaptığımız seçimler, katlandığımız fedakarlıklar hakkında bir kitap. Kişisel inançlarını, önyargılarını ve yargılarını kendine saklamak ve yazılarına sızmalarına izin vermemek kendi adına adil. Usta eleştirmen değilim ama şahsen bu kitabın okunmaya değer olduğunu hissediyorum. Sudha'nın banal nesirinden zevk almasanız bile, kesinlikle kapının fırsatın çaldığı durumu nasıl ele aldığınızı düşüneceksiniz (d).

asdasd1232s

Eksantrik bireylerle kendi köyünüzü oluşturabilseydiniz, şehrinize nasıl bir isim verirdiniz? Yazar Kristin Clark Venuti, hayali şehrine Eel-Smack-by-Bay Körfezi'nin unutulmaz adını verdi. Mizahi dublajlı köyü hemen ilgimi çekti. Michael Page'ın Bellweathers'ı Bırakma gösterisi sırasında Eel-Smack-by-Bay'in her sözünde bir sırıtış yüzüme uzanıyordu. Akıllı şehir ünvanının ötesinde, Bayan Venuti, Bellweather'ın Benway adlı uşaklarının hayatı hakkında harika bir hikaye örüyor. Benway anılarını yazıyor, tuhaf Bellweathers'a dikkat ediyor ve deniz fenerinde yaşamın deliliğini terk edene kadar günü sayıyor. Roman, günlük girişleri ve son birkaç aylık hizmetinde gerçekleşen gerçek olaylar arasında dönüyor. Michael Page harika bir performans sunuyor. Her karakter farklıdır ve Benway'in uygun uşak sesi vardır. Çığlık atan üçüzler de tüm roman boyunca müthiş. Unutulmaz bir sesli kitap için teşekkürler Bay Page.

asdasd1232s

Sonuçta onun huzursuz olma hakkında bir kitap. Hikaye, gerçek ve fantastik bir şekilde sınırlanmış gibi görünen durum ve ilişkilerin içine girer. Romanın kahramanı Jessie, en çok ortalama bir hayatı olan orta yaşlı, ortalama bir kadın olarak düşünür. Şimdi sıkıcı bir hayat. Şimdi kocasıyla tanıştıktan, kızlarıyla evlenip, sahip olduktan ve yetiştirdikten sonra, şimdi hayatının boş yuva aşamasını en çok düşünecek olanıdır. Altında yatan şey aslında aşk hikayesidir. Ve romantizm. İncelememin tamamını buradan görebilirsiniz: http: //fromichelle.blogspot.com/2008 / ...

asdasd1232s

love it...

asdasd1232s

Loved it. Great cultural commentary, a beautiful style of travel writing, and very cool firsthand observations of a world that often seems veiled to the West.