kelher

Kelher Pinzon Pinzon itibaren Ilton, Ripon, North Yorkshire HG4 4JZ, İngiltere itibaren Ilton, Ripon, North Yorkshire HG4 4JZ, İngiltere

Okuyucu Kelher Pinzon Pinzon itibaren Ilton, Ripon, North Yorkshire HG4 4JZ, İngiltere

Kelher Pinzon Pinzon itibaren Ilton, Ripon, North Yorkshire HG4 4JZ, İngiltere

kelher

Sevdim! Sembolizm ve kilise dayak ekledi. Yine azınlık, ama kimin umurunda. Sevdim.

kelher

Sevdim! Tamamladığımdan bu yana üç hafta geçti ve hala bu kitabın bazı bölümlerini düşünüyorum. Tekrar okumak için sabırsızlanıyorum! Her şeye sahiptir .. romantizm, güzel açıklayıcı sahneler, okuduğunuzda sürprizler ve ana karakter kalbimi baştan yakaladı ve görünüşe göre hala bir kavrayışa sahip.

kelher

Translating...

kelher

Ne bir karakter !! Orada aşırı derecede Cobb ve Ruth ile birlikte. Annesi 'motorcu bir bebek' idi ve temelde bir grup Cehennem Melekleri tarafından büyütüldü. Kitap komikti ve kendimi birçok kez yüksek sesle gülerken buldum. Yankees onu takas ettiğinde [bu komik bir parça değildi!

kelher

Solid historical mystery. I think I would have enjoyed it more if I was reading the series in order. Not wonderful enough to make me run out and get the rest of the series immediately, but I will definitely keep Anne Perry in mind next time I feel like a Victorian mystery.

kelher

A true testament to the good and evil in everyone. What I find most fascinating about this work is that the story could have been done just as effectively without the use of potions and physical transformations (but that adds to the fun of it). It could have just as easily have been about a good-natured man who one day commits a heinous act, but loves it deep inside and yearns for more evil. Also, one can argue that this struggle between good and evil goes on inside us every day. And perhaps what may seem as a good deed is actually a selfish evil deed. Interesting stuff.