phuongtranthao

Phuong Tran Thao Tran Thao itibaren Kachwangobe, Uganda itibaren Kachwangobe, Uganda

Okuyucu Phuong Tran Thao Tran Thao itibaren Kachwangobe, Uganda

Phuong Tran Thao Tran Thao itibaren Kachwangobe, Uganda

phuongtranthao

Çoğu biyografi kendi kendine hizmet vermektedir. Bu damarda. Çok büyük deneyimler vardı, ancak onu birleştirmek için birleştirici bir tema yoktu.

phuongtranthao

Bu kitap büyümeye yeni başlayan kızlar için iyidir. Her şeyin yoluna gireceğini bilmenizi sağlar ve bazı değişikliklerden korkacak hiçbir şey yoktur.

phuongtranthao

Distopya kurgusunun doğasında bulunabilecek şiddete daha az ilgi duyan biri için harika bir okuma. Bu roman bazen yavaş olsa da, duygusal içerik oradadır ve bazen sizi koruyabilir. Bu kitapta çok az şey olsa da, hiçbir eylemde bulunulmasa da, Condie'nin heyecan ve macera dolu olduğu garanti edilen bir sonraki kitabına yol açtığı açıktır. Bu, Açlık Oyunlarından çok daha terbiyeli bir distopyadır, ancak benzer bir his vardır. Bir sonraki için sabırsızlanıyorum!

phuongtranthao

Biraz romantizm kötü bir şey olmasa da, çok fazla romantizm ve bacaklarımın tadı için yeterli yırtılma uzuvları yok.

phuongtranthao

Daha önce de belirttiğim gibi, bir trivia sorusunu kaçırdığımda ve Fransız edebiyatının (Klasik) ne kadar eksik olduğunu listemden ve hayatımdan ne kadar acı çektiğini fark ettim. Bitirdikten sonra, Fransız edebiyatının hayatımda eksik olduğu kötü bir şey olduğundan o kadar emin değilim. Gerçekten sevdiğim romanın parçaları, romantizm, tutku vardı, ama Flaubert'in daha özlü bir yazar olmasını dileyen ve kesinlikle beni bırakan parçalar vardı. Bu elbette Madam Bovary'un hikayesi (Emma - benim trivia sorum 'Gusta Gustave Flaubert'in romanında kahramanı Emma?') Ve zarafetinden düşmesi idi. Bunun bir dersler hikayesi olduğunu söyleyebilirim — Araçlarınızın ötesinde yaşamayın; Aşık olun ve şehvet vermeyin; ve asla hayal kurmayı bırakmayın, ama rüya ile gerçeklik arasındaki çizginin nerede olduğunu bilin. Charles Bovary'yi genç bir okul çocuğu zamanından eğitimine ve ilk karısına kadar takip ediyoruz. İlk karısı ölür ve sonunda Emma ile evlenir ve hikayenin geri kalanı aşkları (veya eksikliği) ve Emma'nın evlilik dışı aşk / yaşam arayışı ile ilgilidir. Son üzücü ama dokunaklı. Blogumda okumaya devam etmek için buraya tıklayın.