simonedesign

Simone Simin Li Simin Li itibaren Alta Gloria, Lebrija, Santander, Kolombiya itibaren Alta Gloria, Lebrija, Santander, Kolombiya

Okuyucu Simone Simin Li Simin Li itibaren Alta Gloria, Lebrija, Santander, Kolombiya

Simone Simin Li Simin Li itibaren Alta Gloria, Lebrija, Santander, Kolombiya

simonedesign

Bu kitabı çok beğendim ama biraz kirli olduğunu düşündüm.

simonedesign

Bu kitabı kesinlikle çok sevdim. Alınan çok çeşitli incelemelerde biraz şaşırdım. Kendimi Roma döneminin sonlarında / karanlık çağların başında dikerken okudum. Yunanistan ve Roma'da iyi bir temel ile başlayan Fransızca'yı (ve dolayısıyla Fransız tarihini) öğretiyorum. Vikingler ayrıca Fransız tarihinde önemli bir yere sahiptir (ister inanın ister inanmayın!). Vikinglerin yıkımlarını ve onlardan önceki barbar istilalarını bilmek, dünyanın o küçük köşesinin bağışlanmasının ve sonuç olarak edebiyat ve medeniyet taşlarımızın çoğunun korunmasının ne kadar şaşırtıcı olduğuna dair bir his verdi. Yine, büyük olasılıkla zaman dilimine olan ilgimden dolayı bu kitabı kesinlikle sevdim.

simonedesign

Çöpü meşgul ama lütfen her şeyi en ince ayrıntısına kadar açıklamayın; Aptal değilim.

simonedesign

Holden Caulfield'ın zaten yaptığını söyleyebilirim.

simonedesign

P.42 2-27-11 Sadece yeni ebeveynler var 48 veya 84 kat kadar yürümek zorunda kaldı ve daire büyük, nihayet yetimler var ve ışıklar söner (in = yapmak için iyi veya var, Out = yapmak için uygun değil Ya da var)

simonedesign

A quiet little novel with snappy dialogue and a universal story, but what makes it such a knockout for me is Hawai‘i finally has a new contemporary voice. Now in addition to Lois-Ann Yamanaka, we have someone writing about one of the other many layers of Hawai‘i society. A missionary descendant awash in his relationships and his family history. It's Kaui Hart Hemmings' debut, and can't wait til her next.