marionguen2109

Marion Guenno Guenno itibaren Mithanpura Siri Ram, Bihar 843124, Hindistan itibaren Mithanpura Siri Ram, Bihar 843124, Hindistan

Okuyucu Marion Guenno Guenno itibaren Mithanpura Siri Ram, Bihar 843124, Hindistan

Marion Guenno Guenno itibaren Mithanpura Siri Ram, Bihar 843124, Hindistan

marionguen2109

IM biçimini ilk başta okumak zordur, ancak içeri girdiğinizde kolaylaşır. Yine de, bu kitap gerçekten ve gerçekten sadece ilişkiler ve genç kızların çevrimiçi olarak birbirlerine söyledikleriyle ilgilidir, bu da bir genç kız değilseniz biraz can sıkıcı olabilir.

marionguen2109

Ugh. Sadece ugh. Çoğu zaman bu kitabı okuduğumda çok keyif aldım ama sadece sürükleyip bıraktım. Büyük bir potansiyeli vardı: hikaye ilginçti, karakterler ilgimi çekti, ancak yazı burada başarısız olduğunu düşünüyorum. Keşke ne olduğunu öğrenebilseydim, ama aynı zamanda yolculuk almaya değer görünmüyor, bu yüzden sayfa 139'da bitmemiş bırakacağım.

marionguen2109

Translation

marionguen2109

Bu, bahçesinde kendi medeniyetini başlatan bir çocuk hakkında inanılmaz derecede zeki bir çocuk kitabı. Çocuklar için kendileri olma konusunda harika bir mesaj var ve çok güzel bir şekilde resimlendi.

marionguen2109

Gerçekten iyi! Bu üçleme gerçekten uzun bir kitap olabilirdi. İlk kitap çoğunlukla kuruldu (kesinlikle sıkıcı değil), ikinci kitap doruk ve üçüncü kitap mutlu son oldu. Kitaplar müjde mesajında çok ağırdır. Bu kitaplar, arsadan çekilmeden veya kitabın sürüklendiğini hissettirmeden tartışmalı konular hakkında eğitmek için çok iyi bir iş çıkarıyor. Ayrıca kanlı ayrıntıların miktarı veya eksikliği oldukça ferahlatıcıydı. Yazar, okuduğum diğer CSI tipi kitapların acı verici detayları olmadan suç mahallinin resmini veriyor. Bu kitapları hala genç okuyuculara tavsiye etmeyeceğimi söyledi. Örneğin, ikinci kitap ötenazi hakkında çok konuşuyor ve tekrarlayan bir alkol ve depresyon teması var. (Bu derleme üçleme hakkında bu tek kitaptan daha fazla bir şeydi. Ah, iyi).

marionguen2109

Corinne recommended me this book and I really enjoyed the suspense of the entire novel. It did start out slow, but it moved rather quickly after that and though predictable at times there were many more twists than predicts.