mohdalbishe256

Mohammed Albishi Albishi itibaren Komuravelli, Telangana, Hindistan itibaren Komuravelli, Telangana, Hindistan

Okuyucu Mohammed Albishi Albishi itibaren Komuravelli, Telangana, Hindistan

Mohammed Albishi Albishi itibaren Komuravelli, Telangana, Hindistan

mohdalbishe256

Hala 60'lıları anlamaya çalışıyorsanız ve hem Karamazov Kardeşleri hem de Shoeless Joe'yu okumaktan hoşlanıyorsanız, bu zorlayıcı bir seçimdir. Hırslı, evet, ama Duncan çeker.

mohdalbishe256

Eski resimli kitap seti için folklor varyantı.

mohdalbishe256

Muhtemelen bunu okumayı hiç bitmeyecek. İlk iki kitaptan farklı değildi. Eddings'in dört kitabı doldurmaya yetecek kadar olmadığı gibi, aynı şeyi tekrar tekrar yazmaya devam etti. Bunu kesin olarak söyleyemem, çünkü dördüncü kitaba bile sahip değilim, ancak üçüncü kitapta tekrarlama benim için çok fazlaydı.

mohdalbishe256

** spoiler uyarısı ** WOW !!! Gerçekten söyleyebileceğim wow olduğunu !! Önce Diplomat'ın karısını okudum, daha önce bir kitap olduğunu bilmeden ve gerçekten sevdim (DW). Kommandant'ın Kızının daha iyi olabileceğini düşünmemiştim. Ama benim aman, bu ÇOK daha iyiydi. Bu kitabı bırakamadım ve gecenin tüm saatlerini bitirmeye çalışana kadar kaldım. Pam Jenoff'un Kommandant'ı resmetme şeklini beğendim, Nazi olduğunu unuttum ve ona gerçekten sempatik hissettim. O ve Emma / Anna'nın birlikte olabilmelerini dilerdim çünkü birbirlerini gerçekten sevdiklerini hissettim. Vaov!

mohdalbishe256

İlginç POV ve trajedi vurulduğunda bir aileye ne olduğu konusunda düşünceli, ancak filmi izlemekle ilgilenmiyorum. Bazı romanlar anılamayacak kadar zordur, ancak bu roman anılarından daha iyi yazılmış ve yazılmıştır ... Şanslı. Güncelleme: İYİ ... buna tekrar bakmak ... yazı bazen geçmesi zor olsa da, bu romanda ekranda ilginç şeyler olacak. Tekrar bakmayı bitirdikten sonra filmi izlemeyi planlıyorum ... LOL. Daha sonra Hollywood'un hikayeyi tasvir etmesinin bir incelemesini yayınlayacağım, bu yüzden dikkat edin.

mohdalbishe256

Tanıdığım herkes bu dizi için çılgın. Bu kitabı Kasım ayında tekrar okudum. Çok fazla hatırlayamıyorum ama hoşuma gitti. Sıradaki 6 kitabım var, bir Noel hediyesi, bu yüzden diziyi okumaya devam edeceğim. Kitap grubumdan dizinin daha da iyi hale geldiği ipucunu aldım.

mohdalbishe256

Translating...

mohdalbishe256

Siyah Mücevher Üçlemesi kadar iyi değil, Anne Bishop tarafından yeni bir seri için mükemmel bir başlangıç. Ephemera, Sebastian ve Belladonna hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorum.

mohdalbishe256

a book which disturb your mind to learn you the truth is behind the chaos of thoughts.The way of salvation is going above of the thoughts (using thinking!).