dariuszs

Dariusz Sajdak Sajdak itibaren Walderton, Chichester, West Sussex PO18, İngiltere itibaren Walderton, Chichester, West Sussex PO18, İngiltere

Okuyucu Dariusz Sajdak Sajdak itibaren Walderton, Chichester, West Sussex PO18, İngiltere

Dariusz Sajdak Sajdak itibaren Walderton, Chichester, West Sussex PO18, İngiltere

dariuszs

2011'in EN İYİ KİTABI! Akrep Yarışları 2011'de okuduğum en iyi kitaptı. Uzakta bazı kitapların sizi nasıl emdiğini, esir tuttuğunuzu ve tamamen büyülü ve mükemmel olduğunu biliyor musunuz? Ve bitirdiğinizde çok mutlu olursunuz, çünkü bunun beş sayfa önce mümkün olduğunu düşünmediğinizde mükemmel bir son, ama siz de o dünyadan ayrıldığınız için haksızsınız? Akrep Yarışları benim için böyle oldu. Çok şükür kitaplar yeniden okunabilir! Hikaye, uğursuz ve ilgi çekici kelimelerle başlar, "Kasım ayının ilk günü ve böylece bugün birisi ölecek." Thisby adasında, her Kasım ayında, ölümcül Akrep Yarışları düzenlenir. Denizden çıkan ve yarışlardan hayatta kalmak istiyorsanız yakalanması ve kontrol edilmesi gereken capaill uisce, kısır ve ölümcül su atları üzerinde plaj boyunca vahşi ve tehlikeli bir yolculuk. Kate "Puck" Connolly ilk giren kız. Ailesinin servetini değiştirme ve ağabeyinin ana topraklara gitmesini engelleme arzusuyla hareket ediyor. Kimse onu yarışta istemiyor ve Puck hayatta kalacağından bile emin değil, ancak yardım beklenmedik bir dörtlü, dört kez şampiyon ve yalnız olan Sean Kendrick'ten geliyor. Maggie Steifvater'ın gerçekten de sergilediği şey ruh hali ve atmosferdir ve Akrep Irkları'ndaki yazı diğer kitaplarında olduğu gibi güzel bir şekilde tanımlayıcı ve uyandırıcıdır. Ortam, zengin bir şekilde tarif edilirken de belirsizdi. Periyotlar da gerçekleşiyor. Su atları ve binicilerin sahip olduğu ritüeller gibi masallara inanmayı kolaylaştırdı. Ayrıca kitap bir tür eski dünya cazibe verdi. Ayrıca hepsi çok zengin ve iyi çizilmiş şaşırtıcı karakterlerle dolu Bence Thisby üzerinde yaşayan orada olabilir. Akrep Irkları yavaş başlar, ancak Puck'un binme, inşa etme ve inşa etme niyetini duyurmasının neden olduğu gerginliğin aşırı akımı ve kırk bölümden sonra bitirene kadar bu kitaptan ayrılamazdım. Bu kalp vurma, tırnak ısırma, yatmadan önce yoldan kalk. Hem Puck hem de Sean'ın hikayelerine çok yatırım yaptım, Akrep Yarışlarına düello anlatımında anlatılır ve böylece hem kalplerini hem de zihinlerini görme şansı elde edersiniz. Onları mutlu bir şekilde bitirmeleri için umutsuzdum, bunun gerçekleşemeyeceğinden emin oldum. Yarışlarda sadece bir kazanan olabilir ve her ikisinin de kaybedecek her şeyi vardır. Çok fazla vermeden, son mükemmelliktir. . . ve beni gözyaşları altında bıraktı. Romantizm Mercy Falls Trilogy Kurtlar daha az, fornt ve merkez, ama ben daha çok sevdim. Daha fazla tereddüt ve öz bilinç var ve ben de onları duygularına teslim etmeye hazırdım. Ayrıca Sean Kendeick birkaç kelimeden oluşan bir adam olabilir, ancak söylediklerini mükemmeldir. "O Puck için geç" - oh mutlu nefes! Artı ekmek açıkça sizin kur yapma olanlar için yeni çikolata. Evet, yılın kitabım. Henüz almadıysanız, gerçekten yapmalısınız. Çok güzel ve kalp burkulma ve kaleci.

dariuszs

Paris'te yaşamak istiyorsan, yazar olmak istiyorsan, Bohemian bir yaşam tarzı ya da açlıktan dönen bir sanatçının yaşamını yaşamak istiyorsan ... Yoksulluğun hayatını tamamen romantikleştirirsen ve sanatçılar tarafından kuşatılmış olmak, eğer Kayıp Nesil edebiyatını seviyorsanız, bu kitap tam size göre.

dariuszs

Bu Rus pembe dizisi Rus Prenses Anya Svirdiov için 3,5 yıldız, ailesinin ölümü üzerine teyzesi ve amcası tarafından yetiştiriliyor ve sürpriz, ailenin gözünün elması (sonuçta bir prenses). Ailenin ülke arazisinde kalırken, yerel bir köylü ve kötü adam çevresindeki Oleg Ivanov tarafından saldırıya uğrar ve ölüme terk edilir. Anya iyileşmek için Paris'teki büyük papaya gönderilir, ancak söylentiler yakında tecavüze uğradığı gibi dövülmeye başladı, dövüldü ve şimdi mallara zarar verdi ve bu nedenle görünürde evlilik beklentisi yoktu. Anya'nın uzun süre inip çıkacak biri olmadığı ve büyük papasını onunla evlenecek bir adam olduğuna ikna olur - Amerikalı diplomat Adam Lowell (Adam yıllarca aileyi tanıyor). Adam kederli bir dul olabilir, ama bir kızı ve parasını geri çevirmek için bir aptal değil ve ikisi mutlu bir şekilde evli hayata yerleşiyor (iyi, onu gerçekten seviyor). Açıklamak çok zor ve evet biliyorum ki bu, güvenilirlik faktörünü genişletiyor, ancak Adam Prens unvanını kazanıyor ve hatta günlük işini Amerikan Büyükelçiliği'nde tutuyor (bu diplomatik dokunulmazlığın ne zaman işe yarayacağını asla bilemezsiniz). Anyhoo, evli hayat harika, ama Anya'nın geniş ailesi kesinlikle Romanovlar ve o küçük komplikasyon Grigori Rasputin iniş ve çıkışlarına sahip. Anya'nın hayattaki diğer komplikasyonu, anka kuşu gibi küllerden yükselen ve Anya'yı bir kez ve herkes için öldürmek için cehennem olan bir nefretçi Oleg gibi delidir. Birçoğunuz temel tarihinizi bildiğinden, Birinci Dünya Savaşı denilen küçük bir şeyin yanı sıra bir Devrim olduğunu biliyorsunuz, böylece hayatın gerçekten karmaşıklaşacağını biliyorsunuz - ve hepsini kısa bir incelemede açıklamaya çalışmak çok zor. Kapaktan bir romantizm gibi görünen şeylere rağmen, orada tam olarak güvercin deliği açmazdım. Ben daha çok eski bir pembe dizi olarak adlandırılırdım. Sviridov'un pis zengini, bu yüzden okuyucu güzel kadınlar, abartılı önlükler, kürkler, mücevherler, operadaki büyük geceler ve iyi bir kedi dövüşü ya da iki tane alacak. Evet, Anya ve Adam arasında güçlü bir aşk ilgisi var, ancak Büyük Yanlış Anlamalar ve Ayrılmaların olağan romantizm tropiklerinden sonra çılgın tutkulu bir makyaj yok. Bu kitaptaki seks, özellikle bugünün standartlarına göre oldukça uysal, ancak bir çocuğun ebeveyn istismarını içeren bir ikincil hikaye var, bu yüzden duyarlıysanız, bundan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bununla birlikte, ona doğada armağan demezdim, ne de çocuk tecavüzünün dakika detaylarıyla aşırı derecede sansasyonel değil - ama rahatsız bir çocuğun arka planını ayarlamak için kullanılır. Sonuçta oldukça iyi bir okuma, büyük değil ama kötü değil ya da herhangi bir pembe dizi gibi strum ve drang sadece bir çiş biraz uzun sürdü yanı sıra Oleg yakalama ve hak haklı ölüm yakın sürekli sabit devam etti. İlk başta sürüş zevk, ama şimdi bitti bitti sevindim.

dariuszs

Hafif, hızlı okuma ~ benim 20s / 30s şimdi daha çok yankı olurdu!

dariuszs

Classic. Creepy how close Huxley was to hitting the mark.

dariuszs

True Aquarian.