anazacchi

Ana Zacchi Zacchi itibaren 9455 Geelbroek, Hollanda itibaren 9455 Geelbroek, Hollanda

Okuyucu Ana Zacchi Zacchi itibaren 9455 Geelbroek, Hollanda

Ana Zacchi Zacchi itibaren 9455 Geelbroek, Hollanda

anazacchi

** spoiler uyarısı ** Bundan gerçekten hoşlandım ve bu diziyi okumaya devam etmekten mutluluk duyuyorum! Eğlenceli, aksiyon dolu ve harika bir Whedon-esque mizah anlayışına sahip. Yine de bu ciltteki ölümden mutsuzum. Önceki cildimdeki incelememde söylediğim gibi, bize erkek bir dünyayı bir erkek kahramanın merceğinden gösterme kararı, açık olsa da, toplam Oidipal anlatı bayraklarını ortaya koyuyor. Erkek kahramanımızın çok önemli olması ve diğer kadın karakterlerin sadece onunla ilgili oldukları için önemli olma tehlikesi vardır. Ve burada, gerçekten de, Yorick ve kız kardeşi arasındaki çatışmayı daha da ileriye taşımak ve daha da ileriye taşımak için var olan düz karakterli bir kadın karakterimiz var. "Ama Becky," diyorsunuz ki, "tabii kadın, bu erkeksiz bir dünyayla ilgili!" Evet, ama bu sadece bir kadın hakkında herhangi bir hikaye değil - bu doğrudan Hollywood, kağıt hamuru ve Viktorya romanlarından bir hikaye - kahramanın ahlaki değerlerini açıklığa kavuşturan ve arsaları ileriye taşıyan Masum Kadın Şehit. Temelde, post-erkek bir dünyanın nasıl görüneceği hakkında derinlemesine sorular soran bir hikayemiz var, ancak yine de geleneksel bir aksiyon / macera dizisi ve aynı eski Oidipal kurgu klişelerini tekrarlıyor. Okumaya pek başlamamıştım, bu yüzden eleştirilerim daha sonra devam etmeyecek, ancak yazılarında cinsiyetin farkında olmak isteyen herkesin komplo klişelerinin karakter ya da tema olarak yapısökmek kadar önemli olduğunu bilmeleri gerektiğini düşünüyorum. Onları düşünmeden veya yorum yapmadan eklemek hikayenizi zayıflatacaktır.

anazacchi

Meh. Bu bitirmem uzun sürdü çünkü hastalandım. Karakterler bir çeşit ilginç ve arsada bazen heyecanlandığım bazı akıllı kıvrımlar var ... meh. Karakterizasyonu aptalca, özellikle de burnunun hemen altında çalışan çocuklar için çok sivri kör ve aptal olan "dahi" kötü adam. Bütün kötü arsa biraz sıkıcı ve saçma. Kitap, garip ve uzun ve uzun soluklu ve aşırı münzevi, ancak karakterizasyon çocuktur. Bu boyutta yavaşça hareket eden bir kitaptan geçme motivasyonuna ve yeteneğine sahip olan çocuklar karakterlere çekilmez.

anazacchi

Cehennem evet. İnanılmaz David Wyatt'ın öğrettiği bir ders için okudum. 2006 yılında ders verdiği Maryland Üniversitesi'ne devam ederseniz, götürün! Size yaşam ve edebiyat hakkında çok şey öğretecek. Ve evet, bu kitap güzel.

anazacchi

Sanatçı Yolu Julia Cameron tarafından sonunda bu kitabı resmen bitirdim. Alıştırmaları on ikinci bölüm boyunca tamamladım, ancak son bölümü ve bölümü okumayı bitirmemiştim. Bir sanatçı olarak sıkışıp kalıyorsanız, bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim, hayatınıza bakmak için birçok yararlı araç var. Sanırım şimdi geri döneceğim ve alıştırmalara günlük kaydı fikirleri olarak bakacağım. Benim için her gün sabah sayfaları yazmak biraz fazla aşırı analitik ve bazen sadece orospu ve whiney alabilirsiniz. Yaratıcı yazmanın ya da günlük kaydı alıştırmalarının yapılmasının odaklanmamı ve oynamamı daha faydalı bir şekilde sağlayabileceğini düşünüyorum.

anazacchi

Harika bir kitaptı ve kitaplarından daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum!

anazacchi

Bu belki de tüm zamanların en sevdiğim hayalet hikayesi. Kısa bir süre önce en iyi inşa edilen hayalet hikayelerini araştırmama yardımcı olan bir arkadaşım tarafından Bayan Hill'e yönlendirildiğim “Resimdeki Adam: Bir Hayalet Hikayesi” adlı hikayesini okumayı bitirdim. Bir yazar olarak, tam da bunu başarmak istediğim şey. Bina gerilimi ustasıdır. Yarattığı atmosfer sadece gözlemlediğiniz bir şey değil, aynı zamanda hissediyorsunuz. Bu hikaye özellikle somut bir tecrit duygusu gerektirir. Ana karakter, işverenin talebi üzerine Londra dışındaki kırsal bir bölgeye giderken evinden çok uzak. Kendisi dul bir hanın işleriyle ilgilenmesi gereken genç bir avukattır. Hava, kitaptaki evin ayarı kadar karakterdir. Her ikisi de mükemmelliğe açıklanmaktadır. Masalın nasıl anlatıldığı bile okuyucunun deneyimine katkıda bulunur. Bazıları için tek dezavantajı, sonun biraz öngörülebilir görünmesidir. Dürüst olmak gerekirse, bu benim görüşüm değildi. Hikaye bittiğinde kendimi boş hissettim. Ben bitirmedim. Daha fazlasını istedim. Perili hissi, kapağı kapattıktan uzun süre sonra devam etti. Bu kitabı tüyler ürpertici, yavaş hız, son derece yoğun korkutmak isteyen herkese tavsiye ederim. Onun çalışmalarının daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum.

anazacchi

Dizideki diğerlerinden daha iyi değil.

anazacchi

TTBRMMWTRT. A history of the hollow earth movement - hey, I didn't need to read any further than that.