smithadena59aa

Adena Smith Smith itibaren Loginovka, Saratovskaya oblast', Rusya, 413251 itibaren Loginovka, Saratovskaya oblast', Rusya, 413251

Okuyucu Adena Smith Smith itibaren Loginovka, Saratovskaya oblast', Rusya, 413251

Adena Smith Smith itibaren Loginovka, Saratovskaya oblast', Rusya, 413251

smithadena59aa

Bu kitap size yüzyılın başında Chicago'da gerçekleşen "Kolomb Sergisi" (Dünya fuarı) hakkında her şeyi öğretiyor. Bu kitap, Amerikan tarihiyle ilgilendiğinizi düşündürecek, ancak Dünya Fuarı'nın "gerçek" bilim adamları bu kitabı sevmiyorlar. Yaptım. Seri katilin ve fuarın iki arsası gerçekten güzelce bir araya geliyor, ama seri katil hakkında bölümleri beklemeye devam ettim. Bununla birlikte, sadece seri katil hakkında bir kitap olsaydı, bitirmek için çok korkunç olacağını itiraf etmeliyim. Bu olaydan pek çok icat geldi. Okuyun, şaşıracaksınız.

smithadena59aa

Eski Kelt / İrlanda ritüelleri ve şamanik yollar hakkında daha fazla materyal buldum, aynı zamanda sahip olduğum, benzer bir konudaki diğer altı kitaptan daha kapsamlı bir anlayışla birleştim.

smithadena59aa

Ben bu tür Fittest hikayelerinin hayatta kalmasını seviyorum. Kahramanların ne kadar olası olmalarını seviyorum. İmkansız mücadeleyi seviyorum.

smithadena59aa

oh başka bir şaşırtıcı kitap !! aynalar ve diğer dünyalar hakkında bir şeyler olduğunu biliyorum ..

smithadena59aa

Düşündüğümden daha çok sevdim! Yavaş bir okumaydı ve zaten yavaş bir okuyucuyum, ama bazı kısımları beni uyanık tutarken diğer kısımları uyanık kalmak için savaştım! Ben Betteredge en iyi bakış açısı zevk ve onun "Dedektif Ateş" güldü. Bakış açılarını değiştirdiğimde, diğer bazı karakter öykülerinden geçmekte yavaş kaldım ve sonunda bitirmeye hazırdım. Kimin elmas aldığını düşündüğüme asla karar veremedim, bu yüzden sonuna kadar tahmin etmemi sağladı ve nasıl ortaya çıktığına şaşırdım. İlk dedektif romanı olarak kabul edildiğini ve hoş olduğunu düşündüğümü öğrenmekten keyif aldım.