mathieupousou

Mathieu Poussou Poussou itibaren Le Bois-Robert, Fransa itibaren Le Bois-Robert, Fransa

Okuyucu Mathieu Poussou Poussou itibaren Le Bois-Robert, Fransa

Mathieu Poussou Poussou itibaren Le Bois-Robert, Fransa

mathieupousou

* omuzlarını silkiyor *

mathieupousou

Bu kitabı farklı bir yazı stiline sahip buldum, sonra normalde alışkınım ve onu ferahlatıcı buldum. Hikaye çizgisine yerleştirilen fikirler ve öğeler yeni ve orijinaldi. Bu kitap kesinlikle sıradakileri görmek için sayfaları çevirmenizi sağlayacak. Öykülerdeki hikayenin tüm ilerleyişiyle gelişen öyküler, bulduğum ipek kadar pürüzsüzdü. Courtney Conant, ziyaret etmeyi çok isteyeceğim yeni bir toprağın ve ona aşık olmanızı sağlayacak bir sevgi ilgisinin muhteşem bir resmini çiziyor. Endişeyle devam filmini bekliyorum. Bu yeni yazara bir denemenizi öneririm. Lütfen Blogumdaki Yazar Röportajını okumak için gelin: WereVampsRomance.blogspot.com

mathieupousou

bu gerçekten iyi bir kitap. Herkese tavsiye ederim.

mathieupousou

Gerçekten harika karakterler ... Archie, Clara, Irie, Hortense, Samad, Alsansa, Utanmış Yeğeni, Magid, Millat, Chalfens! Onlardan herhangi birini sokakta yürürken görürsem hemen tanıyabilirdim. Sonunda benim için biraz düz düştü ama genel olarak son derece eğlenceli oldu ... Ben parçaları yüksek sesle güldü.

mathieupousou

Hal Needham'ın biyografisi oldukça eğlenceli bir okuma. Hikaye anlatma stilinden çok keyif aldım. Kitap, bir içkiyle tanıştığınız biri tarafından bir yazardan daha fazla anlatıldığı gibi okunur ve kitap yüzlerce bu kısa öyküyle doludur. Bir anlatımdan çok, bunlar Needham'ın muhtemelen daha önce birçok kez anlattığı gibi hikayelerin uysal yeniden anlatımıdır. Ancak, kitap eğlenceli hızlı bir okuma. Benim tek eleştirim, her masalın detaylarda biraz kısa olması ve her şeyin geniş bir vuruşla boyanması. Örneğin, fakirleşti, orduya girdi, dublör oldu ... Ama bundan başka bir arka plan yok ve Needham'ın bunlarda nasıl hissettiğinden biraz daha özel olmayı isterdim hayatındaki geçişler, ya da hayatının ya da ilişkilerinin diğer kısımlarını nasıl etkilediği. Needhams filmlerinden herhangi birini izlediyseniz, onun hikaye anlatma stilini biliyorsunuz ve burada değişmiyor. Kitapta yazdığı gibi, sanat yaratmayı umursamıyor, sadece seyircinin iyi vakit geçirmesini istiyor. Eğer Smokey ve Haydut veya Cannonball Run'ı sevdiyseniz, muhtemelen bu kitabı beğeneceksiniz. Ve filmlerini izleyerek büyüyen biri olarak, bu eğlenceli bir okumaydı. Öyle ki, bir noktada başka bir kitap istiyorum. Ve belki de gelecekte başka bir yazar daha derinlemesine bir biyografi yazacaktır.

mathieupousou

Asimov çok yönlülüğünü sergilemekten zevk aldı ve SF ve popüler bilimleriyle en iyi bilinmesine rağmen başka şeyler de yapabilirdi. Özellikle, gizemlerde şaşırtıcı derecede yetkindi. Belki de daha fazlasını yazmış olmalıydı. Bu kitap, büyük kısmı SF temalı olan en iyi gizemli kısa öykülerini bir araya getiriyor. Genellikle akıllı bir kelime oyunu parçasına dayanırlar. Asimov, jeux de mots'u sevdi ve onlarla biraz aptallık eğilimi gösterdi, ancak burada doğru anlıyor; "Bir Adda Neler Var?" kütüphanede çok tatmin edici ve mantıklı bir çözüme sahip güzel bir cinayettir ve “The Clue” aynı zamanda inanılmaz derecede geeky ve oldukça rahatsız edici olmayı başarır. Hem SF hem de gizemli türleri seven herkese tavsiye edilir. ____________________________________ Eğer Bilardo Topu okuduysanız, bilmek isteyebilirsiniz (spoiler görüntüle)

mathieupousou

Translating...

mathieupousou

Ölülerin Dansı, gerçek bir forma dönüştü: mahkum uzay gemisinin klostrofobik bir ortamı, Buz Savaşçılarının dönüşü ve psişik mülkiyet - hepsi benim için gerçekten iyi çalıştı.

mathieupousou

Bu hızlı ama çok keyifli bir okuma oldu. İçinde birkaç iyi buharlı parça ile daha paranormal romantizm oldu :) Karakterler eğlenceliydi ve Emma ve Max'in ana karakterlerini ya da Simon ve Becky'yi sevmenize yardımcı olabilirsiniz. İyi bir okuma.

mathieupousou

Such a good book! The description on the jacket doesn't do it any justice and I'm so glad I gave this book a chance. I look forward to reading all the books in the trilogy. The main character is instantly likeable and the author makes her dystopian future believeable.