audreyanastasy

Audrey Anastasy Anastasy itibaren Lavrovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172610 itibaren Lavrovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172610

Okuyucu Audrey Anastasy Anastasy itibaren Lavrovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172610

Audrey Anastasy Anastasy itibaren Lavrovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172610

audreyanastasy

Evlerini seven çocuklarla paylaşmak için ne güzel bir hikaye, belki de özellikle hareketli olanlar.

audreyanastasy

Rahatsız edici. Harika bir kitap, ama bunu yapan bir anne hayal edemiyorum. Bunun olduğunu biliyorum ve çok rahatsız edici.

audreyanastasy

Feynman ile yanlış gidemem. İletim katsayısının% 100 olduğundan emin olmak için kalınlığı doğru tuttu.

audreyanastasy

Stephen King'in roman ve öykülerinin tamamını içeren bir kitaplığımın ---- bunun gibi kitaplara sahip olmamın bir nedeni var! Uzun zaman önce, Stephen'a ilk girişim olan SALEM'in LOT'unu okudum ve o zamandan beri bağlandım. Stephen nadiren beni hayal kırıklığına uğrattı. Gerçekten kısa öykünün / uzun öykünün / romanın ustası olduğuna inanıyorum. TAM KOYU, NO STARS bunun mükemmel bir örneğidir. İlişkili olmayan 4 hikayeden oluşur, ancak hepsi karanlık, acımasız, serttir ve hepsi bazı insanların ciddi, korkunç, tuhaf koşullar altında nasıl davranabileceğini veya tepki gösterebileceğini gösterir. Her hikaye iyi yazılmış, çekici, yoğun ve bir sayfa çevirici. Son olarak, en önemlisi, kitap Stephen King'in imzalı kara mizahı ve alaycılığı ile doludur, çok seviyorum!

audreyanastasy

Roma'nın eski sokaklarında yürümenin tek yolu, bu kitapta