kimberlykcarter

Kimberly Carter Carter itibaren Manizales, San Roque, Antioquia, Kolombiya itibaren Manizales, San Roque, Antioquia, Kolombiya

Okuyucu Kimberly Carter Carter itibaren Manizales, San Roque, Antioquia, Kolombiya

Kimberly Carter Carter itibaren Manizales, San Roque, Antioquia, Kolombiya

kimberlykcarter

Bu cilt için muhteşem kapak resmi. Setsuna, Uriel ve Kato ile ilgili arsa şeylerini seviyorum, ancak Katan'ın kaderi hayal kırıklığı yaratıyor. Raziel / Zaphikel etkileşimini tekrar görmek güzel ve Sara'nın hikayenin daha aktif bir parçası olma yolunda ilerlemesine sevindim. Kato'in kaderi hakkında daha fazla üzgün olsaydım, ama çoğunlukla etkilenmedim. Böyle bir Epic Plot'a ve çok sayıda karaktere sahip olmanın problemi, her bir kişiyi ayrı ayrı tanımanız için çok fazla zamanınız olmadığından, kimseyi gerçekten önemsemeniz zor.

kimberlykcarter

Lenora M. Weber'in genç yetişkin Beany Malone serisinden gelen bu kitabı çok seviyorum. Beany nihayet yandaki beau Carlton'la nişanlandı, ancak tüm arkadaşları evleniyor, Carl uzun bir yıl önce üniversiteden mezun olana kadar beklemeleri gerektiğini söylüyor. Eski arkadaşı Kay yeni kocası Joe- kaçak bir evlilikle ortaya çıktığında, Beany yavaş yavaş genç evliliklerin bir şey olmayabileceğini görmeye başlar. Genç aşk ve duygusal olarak evliliğe hazır olmayanlarla ilgili tüm problemler hakkında bir kitap. Çok iyi yazılmış. Bu kitabı ikinci kez okudum.

kimberlykcarter

Birkaç modern dokunuşla gençler için Güzelliğin ve Canavar hikayesinin yeniden anlatımı. Diğer masal karakterlerine hafifçe değindiğinden sohbet odası tartışmaları devam ediyor.