sayanonline

Sayan Samanta Samanta itibaren Sojczynek, Polonya itibaren Sojczynek, Polonya

Okuyucu Sayan Samanta Samanta itibaren Sojczynek, Polonya

Sayan Samanta Samanta itibaren Sojczynek, Polonya

sayanonline

En iyi tatil hiç okuyun!

sayanonline

Merhaba, benim adım Christina ... Ben ayakkabı bağımlısıyım. Bu kitap saçma olabilir ama hayat hikayemi kimin yazmaya karar verdiğini görmeliyim! Boşver, boktan .... ilk karakterin girişinden geçemedi. Oh iyi!

sayanonline

Yazarın en iyi kitabı değil. Dikkatimi odaklamayı başaramadı ama anneliğin ilk günlerinin anılarını gerçekten tanınabilir anları anlatıyor. Bitiş çok ani oldu ama hikayeye uyuyor.

sayanonline

Hem Lucky hem de Lovely Bones'u okudum ve ikisinden de keyif aldım, bu yüzden Alice Sebold'un bir sonraki romanı olan Neredeyse Ay'ı okumayı dört gözle bekliyordum. İnsanlar burada söyledikleri kadar kötü olmasa da (genital organların tanımlarından rahatsızlık duymak, kitaplar hakkındaki düşüncelerini etkilememelidir, çocuklar, çünkü bunlar gittikçe Sebold'un açıklamaları o kadar da kötü değildi), duygusal bağlantısı yoktu okuyucu ve son için çok tatmin edici değildi. Kitabın öncül mükemmeldi. İnsanlar zihinsel hastalığa suskun bir şeymiş gibi davranıyorlar ve yaşlanan ebeveynlerimize bakmamız gereken dokunaklı bir konudur. Ve hiç kimse itiraf etmeyi sevmez, ancak yaşlı birine bakmak ve akıl hastalığı olan birine bakmak duygusal ve fiziksel olarak vergilendirir. Böylece, bazı bölümlerin dokunaklı olduğunu hissettim - ana karakterin annesini temizlemek istediği gerçeği, çünkü öldüğünde veya Helen annesinin geçici olarak dış dünyaya nasıl adım attığını açıkladığı zaman böyle olmak isterdi Clair'in ışıkları açık bırakması veya hırsızlığı komşularıyla suçlaması için kızının menarşında ped satın almasına yardım edin. Hikayenin geri kalanıyla ilgili olarak, isimlerini hatırlamak için yeterince giremediğim çok fazla karakter var: Natalie, Hamish / Hamish Jr., Leo, Janine, Emily, Sarah, Jake, komşular, vb. Onu Güzel Kemikler ile karşılaştırmaktan nefret ediyorum, ama orada, Sebold karakterlerin hacmini sınırladı, böylece hikayeyi daha iyi takip edebilir ve destekleyici kadroyu daha iyi anlayabiliriz. Emily ve Sarah'ın torunları vb. Helen'in çocukları olduğunu hatırlayamadım. Ve iki romanı tekrar karşılaştıracağım: Güzel Kemikler şimdiye kadarki en güzel, unutulmaz ve unutulmaz son satırlardan birine sahipti. Buradaki son, Sebold'un bu bölümün sonunda buharı bitmiş gibi emildi. Genel olarak, dünyanın en kötü kitap, ama bir ben satın almadı sevindim.

sayanonline

So there might be a little Alex Supertramp in me ... this book conjured up memories of when I thought about flying across Cook Inlet and living off the land with my friend Mat, or following in the footsteps of our good friend Steven aka Madman. I wonder if my fate would have been different than that of Chris McCandless?

sayanonline

Great local interest for Atlanta in the late '70's-'80's. Story of two daughters of one father, different mothers. "Marriage is Complicated"