caitlinkirk

Caitlin Kirk Kirk itibaren Alinagar, Uttar Pradesh 202002, Hindistan itibaren Alinagar, Uttar Pradesh 202002, Hindistan

Okuyucu Caitlin Kirk Kirk itibaren Alinagar, Uttar Pradesh 202002, Hindistan

Caitlin Kirk Kirk itibaren Alinagar, Uttar Pradesh 202002, Hindistan

caitlinkirk

Nedense onu aldığımda bunun bir sır olduğunu düşündüm. Tamamen öyle değil! Ama iyiydi. Benim için oldukça kilise ama ha. Tamam oldu. Harika bir şey, ama hızlı okumak ve hafif eğlenceli oldu.

caitlinkirk

Bu, son sayfa çevrildikten ve kapaklar kapatıldıktan sonra akılda daha büyük büyüyen kitaplardan biridir. Hikaye, 1950'lerde NYC'de yaşayan birkaç karakteri takip ediyor. Schulman alternatif POV kullanımında çok başarılı. Normalde bir yazar, en ilginç bulduğum karakterin anlattığı bölümlerde sıkıcı veya okuduğum karakterleri atlamayı denediğimde. Bu kitapla, her bölüm bir öncekinden doğal olarak takip ediyor gibiydi. Bence beni en çok etkileyen şey Schulman'ın McCarthy dönemini çağrıştırma şekli. İnsanların o dönemde yaşadıkları sosyal iklimi tanımlayan tarih kitaplarını okudum ama hayal gücümü nasıl hissetmesi gerektiğini hissettiren tek kitap bu.

caitlinkirk

Trin, postapokaliptik bir dünyada bir roadpostta yaşayan bir tamircidir. Yasalar ve şehirler yok, sadece erkekleri savunan çöl ve av kuşları yok. Topçular avcıları avlayan ve insanları güvende tutan adamlardır. Gerrick bu nişancılardan biri, özgür bir ruh ve kolay bir sevgilidir. Trin, onu hiç görmemiş olmasına rağmen Gerrick'e aşık olur. Herkese onun hakkında sorar, bu adam hakkında ondan çok daha yaşlı hikayeler için cinsel iyilikler verir. Ve bir gün Gerrick bu çocuğu görmeye gelir ve açıkça Trin'un diğer topçulara verdiğinden çok daha fazlasını ister: Ona kelimeler olmadan, bedeni, sevgisi ve ruhunu soruyor. Sadece kısa süre sonra ona izin vermek için. Ama Trin bu adamı götürmek için her şeyi yapacak, hatta kanatlarını bile kesecek ve ondan uzaklaşamayacak: ama özgür bir ruh yakalayabilir misin? ve eğer yönetirseniz, Gerrick'in ruhu hayatta kalacak mı? Bu sevgi ve kıskançlık, istek ve ihtiyaç hakkında çok melankolik bir hikaye. Gerrick garip bir karakter, onu sevebilirsin ama kolayca ondan nefret edebilirsin: dikkatsizdir ve yaşlı adamın sloganını kullanır: Seni seviyorum, seni incitmemek için seni terk ediyorum ... Trin genç ve derinden aşık ve değil sarkık sözcükleri dinlemek istemez: sadece yanlış bir yola götürse bile kalbini dinler. Onu ağzına acı bir tat bırakan bir sona götürdü, ama sahip olabileceğin tek gerçek son, çünkü karakterlerin içinde. http: //www.amazon.com/dp/B000V025FW/ ...

caitlinkirk

A fine collection of horror stories. I finished this in just a couple days because the font is large, the spacing is generous, and the stories aren't very long. They're also pretty good, with not a dud in the whole thing. A great find in the 808 section of the library.