renjuhf

Renjith Mathew Mathew itibaren Towednack, Saint Ives, Cornwall TR26 3BB, İngiltere itibaren Towednack, Saint Ives, Cornwall TR26 3BB, İngiltere

Okuyucu Renjith Mathew Mathew itibaren Towednack, Saint Ives, Cornwall TR26 3BB, İngiltere

Renjith Mathew Mathew itibaren Towednack, Saint Ives, Cornwall TR26 3BB, İngiltere

renjuhf

Bu kitabı Omaha havaalanından aldım, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz başka bir şey yoktu. Şimdiye kadar okuduğum en kötü kitaplardan biri. Kitaptaki ana karakter kötü seçimler yapmaktan başka bir şey yapmaz ve sonunda her şey sihirli bir şekilde onun için mükemmel olur.

renjuhf

OKU BUNU! Bu kitap entelektüel ve ahlaki liflerinizi sarsmazsa, bir şeyler yanlıştır. Medeniyetin çöküş tarihini detaylandırır ve çevreyi ve kötü yönetimin toplumsal çatışma ve çöküşe nasıl dönüştüğünü analiz eder. Bu kitap beni wannabe arkeologundan wannabe politikacısına dönüştürdü - çünkü ilk kez arkeolojik kaydın yaşamlarımızı nasıl yaşayacağımız ve sosyal kurumlarımızı nasıl yapılandırmamız gerektiği konusunda kesin sonuçları olduğunu gördüm. Dürüst olmak gerekirse, herkese tanıtmam gereken bir kitap varsa, işte bu. Lütfen onu oku. Kendinize borçlusunuz.

renjuhf

Just finished this book and loved it! Took me a while to come to grips with Vonnegut’s style, which can superficially come off as a bit nihilistic and arrogant, but after a while I came to appreciate it for what it is – incredibly funny, smart, and realistic. This book started out good and just kept getting better and better until the last chapter, when it nearly had me all forklempt… Can’t wait to read more Vonnegut!