sevka

Sevocka B B itibaren 260 91 Tockarp, İsveç itibaren 260 91 Tockarp, İsveç

Okuyucu Sevocka B B itibaren 260 91 Tockarp, İsveç

Sevocka B B itibaren 260 91 Tockarp, İsveç

sevka

Kadınların tuhaf olduğunu öğreniyorum.

sevka

Ben bir ticaret garsonuyum. Sonunda onu satın alacağımı bilerek 52'nin tümünü bir yıl boyunca indirdim. Söylemeliyim ki, ticarette okumak hikayeyle ilgili büyük şikayetlerin çoğunu siler: çelik ve natasha'ın ark doean't sürüklemek, montoya anlar aniden eğlenceli, ..... inanılmaz topal batwoman sorunu bile aniden uçtu gibi aksiyon dolu bir konu gerekir. İlk başta bunun ne kadar harika bir hikaye anlatımının olduğunu bilmiyordum (her şeyin nasıl bittiğini bilmek ve yolda incelikleri alabilmek yardımcı olur). Sadece "Cehennemden" tekrar okudum ve dürüstçe 52'nin ortamdaki en büyük eserlerden bazılarına dayanacağını düşünüyorum. İlk 4 konu inanılmaz ve ticarette okumak Favori bir ark seçmekte zorlanıyorum, her şey kesinlikle gerekli görünüyor. Oku bunu.

sevka

Bu kitabın gerçekten çok iyi olduğunu düşündüm, garip kısımları olmasına rağmen kesinlikle okurdum ... ama bazı kısımlarda kafa karıştırıcıydı

sevka

Özgün ve büyüleyici bir hikaye. Şimdiye kadar devam etmedim, hepsini okumadım.

sevka

İlk 25 sayfa, Goldy'un açıkça ölmüş bir kişiyi canlandırmaya çalışması ve daha sonra bir telefon bulmasıyla ilgiliti. Çok kötü düzenleme. Ayrıca eski sevgilisinin öldüğünü ya da oğlunun ne yaptığını söylemediğini düşündüm. Bir önceki kitaptaki kravat üvey kardeş ve Arch'ın birbirini tanımasıydı. Bu bağı eski sevgilinin öldürüldüğünden bahsetmeden yaptı. Önceki iki kitaptan Latte'ye ne olduğunu da öğrendik.

sevka

İnternet geçmişi + güvenlik + korsanları + X-Men + Wham! Bam! + Conficker = Thriller adlı bir solucan. İnternete bir sonraki gidişinizde çok çok korkmak.

sevka

"Oprah's Book Club" damgasının sizi korkutmasına izin vermeyin! Edebiyatta Bir Kadınlar dersinde okuduğum bu kitap gerçekten muhteşem. Karakterler karmaşık ve ilgi çekicidir. Toni Morrison usta bir soyundur. Kitabın yazılma şekli pürüzsüz ve karmaşıktır, ancak duyguyu tamamen açıklar. Birkaç kişi hayatı olduğu gibi tasvir edebilir. Bu insanlığın korkutucu bir tasviri ve anlaşılabilir bir şey. "Büyülü doğalcılık" veya "doğal gerçekçilik" kitabını okuduğunuzda, duyulmamış bir tür olsa da, mutlak bir anlam ifade edin.

sevka

Good story line but it took a long time to get there. Point of book, plain and simple...Man get hooks on drugs, losses everything (job, family, etc.)family stands by him and with the grace of God he is delivered from his addiction. By the way, he was a cop and his twin brother is one also, AND they end up finding the murdered of their parents. Pretty much a story of love, redemption, and salvation.With all of those virtues, nothing stands in the way.