paxy

Milos Pavlovic Pavlovic itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Milos Pavlovic Pavlovic itibaren Texas

Milos Pavlovic Pavlovic itibaren Texas

paxy

İlk önce Alia Zalea'nın kör tarih olan makalesini okuyun. Hikayenin kör bir tarih gibi tatlı olacağı umuduyla, görünüşe göre değil. Ama her şeyden önce hala iyi. Hikayenin başlangıcı daha az ilginç, ancak Kafka ve kız arkadaşı bir tartışmaya girdiğinde ve somurtma daha ilginç hale geldiğinde geri dönmek

paxy

** spoiler uyarısı ** Vay canına. Son derece hayal kırıklığı. Kendi başına bir “gizem” yoktu ve zamanını günlüğüne yazarak ve insanların her zaman evini gezmek istediği gerçeğini ağıtlayarak ana karakterden son derece çıkarıldı. Artık bunun için endişelenmesine gerek kalmayacak. Bu kitabın asıl amacı kız arkadaşını Fransa'ya nedensiz yere göndermek ve sevgili ahırını yakmak gibi görünüyordu. Ama beni en çok öldüren şeyler edebi referanslardı. Açık ve sıkıcıydılar, sadece ana karakterin nasıl "entelektüel" olduğunu ya da gizli ve sinir bozucu olduğunu göstermek için kullanılırlardı. En açık şekilde can sıkıcı soygun (ve tam bir soygun), Harper Lee'nin karakter özelliğinin kullanılmasıydı - kahverengi kağıt torbada bir şişeyle dolaşan ve insanları içtiğini düşünmeye yönlendiren bir adam (ama onlar t), gerçekte çay içerken (coca cola). Eskiden bu kitapları severdim ama resmen kendimi kesiyorum.

paxy

Vaov! en iyi şey. Harry Potter gibi, sonra Neil ve Rowling her ikisi de İngiltere'den. Belki büyük yazı doğal olarak oraya gelir.

paxy

hhhmmm ... belki geri dönüp bunu tekrar okumam gerekiyor. gerçekten çok iyi değerlendirmeleri vardır şaşırdım. Muhtemelen 10 yıl önce okudum, birinin kitaplara girdiğini (küçümseyen) etkiledi ve ana karakterle özdeşleşebileceğim için okumamın iyi olacağını düşündüm. Bu kişinin küçümseyici olduğunu mu söylüyorsunuz ?!). ben bir genç anne, tasha (ana karakter) bir genç anne. benzerlikler burada başladı ve bitti. 2 gün içinde kitabı okuduğumu ve sonunda düşündüğümü hatırlıyorum: 1 - bu gerçekten benim zamanım değmedi 2 - ne korkunç bir hikaye 3 - neden bu hikayeyle ilişki kurabileceğimi düşünüyordu?

paxy

Twitter'ın kendisi gibi, bazı gerçekten komik ve içgörülü taşlar, ama çok sıkıcı da. Pogue'un düzinelerce kez aynı kullanıcılara tekrar tekrar gitmesine şaşırdım.