lolave

Eva Nduku Nduku itibaren Thorpe le Street, York, East Riding of Yorkshire YO42, İngiltere itibaren Thorpe le Street, York, East Riding of Yorkshire YO42, İngiltere

Okuyucu Eva Nduku Nduku itibaren Thorpe le Street, York, East Riding of Yorkshire YO42, İngiltere

Eva Nduku Nduku itibaren Thorpe le Street, York, East Riding of Yorkshire YO42, İngiltere

lolave

Hikayenin harika olduğunu düşündüm! Ben Güzellik ve Canavar hikayeleri büyük bir hayranıyım! Ve bazen "Belle" olarak adlandırdığım gerçeği, evimin etrafında veya başka bir yerde "burnum bir kitapta sıkışmış" yürürken. Çok farklı ve heyecanlıydım! Flinn'in bunu modern zamanlarda nasıl yaptığını seviyorum. Kendra'ın dediği gibi, insanlar bu yüzyılda garip! Güzel bir masaldı ve "sonsuza dek mutlu bir şekilde" bulmak için sabırsızlanıyorum.

lolave

Gerçekten benim Floransa seyahat yeniden yaşamak için harika bir yol oldu.

lolave

I enjoyed reading about someone who looks like me. Being a plus size person feels very isolated, which is crazy, since most of us are overweight. So reading about someone who was facing the same fears and insecurities was very comforting. And my size 2 best friend enjoyed the book too.

lolave

Added as one of the favorite comic strip of my childhood. While I have read most if not all of Watterson's C&H anthologies, this was the first I received. I use to stay up late at night with a flashlight reading the same books many times over. Any C&H is good read for all ages and highly recommended as a gift for your kids.