pr_marina

Marina Perevalova Perevalova itibaren Vadathorasalur, Tamil Nadu 606206, Hindistan itibaren Vadathorasalur, Tamil Nadu 606206, Hindistan

Okuyucu Marina Perevalova Perevalova itibaren Vadathorasalur, Tamil Nadu 606206, Hindistan

Marina Perevalova Perevalova itibaren Vadathorasalur, Tamil Nadu 606206, Hindistan

pr_marina

İyi bir referanstır ve (N) Hazırda Bekletme çerçevesiyle bir kalıcılık katmanı uygulamak için bazı genel ve bazı özel stratejiler verir. Bu kitabı satın aldım, çünkü NHibernate için hiçbir şey yoktu ve her şeyi .NET'e çevirirken sorun yaşamadım. Anladığım kadarıyla NHibernate mümkün olduğunca düz bir Hibernate limanına yakındı.

pr_marina

Benson ve ben bu kitabı CD'de dinledik. Bu hayvan kitaplarındaki tek sorun (konuştukları ve duygularının olduğu yer) daha sonra bir vejetaryen olmak gibi hissetmenizdir. Ve örümcek ağlarının güzel olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz. Bu kitabı gerçekten çok seviyorum ve bence Benson da bunu beğendi. (Bir ya da iki yıl daha beklersem bundan daha iyi çıkacağına eminim.)

pr_marina

i have a new point of view about prostituion world and about sex and all it's mixed with history of both subjects, i really recommend this book , it's incredible coelho's writting , honest ;)