scottwhughes

Scott Hughes Hughes itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Scott Hughes Hughes itibaren Texas

Scott Hughes Hughes itibaren Texas

scottwhughes

Harika

scottwhughes

onu sevdi, alaycı jay almak için sabırsızlanıyorum!

scottwhughes

Bir erkeğin adının etrafındaki oyunun tamamı mı? Sevdim.

scottwhughes

Pembe Mary Jean Kozmetik jetinin kokpiti içerken ve skandal ederken Pilot Tucker Case topraklanmış, onu gezegenin her tarafında ön sayfaya koyuyor. Ancak gizemli bir işveren, açgözlü bir tıbbi misyoner ve Tuck'a uçup soru sormak için cömertçe ödeme yapan güzel ama ahlaksız eşi ile başka bir iş bulur. İş, Tuck, Filipinli travesti navigatörü ve konuşan bir meyve yarasasının bir kasırga, Shark People, ninjaları, baştan çıkarma ve ölen bir İkinci Dünya Savaşı bombardıman pilotu tarafından kendisine verilen sorumluluklar ile karşı karşıya olduğu Pasifik Okyanusunda bir leke olan Alualu'da. köpekbalığı halkının tanrı. - Steven D.

scottwhughes

Bu bir wooed me kitabı! Onu sevdim. Kesinlikle bu kitabı satın alma listeme koymam gerekecek! Stephanie Perry Moore, gerilim, gizem, romantizm ve herkesin Tanrı'nın sevgisini nasıl bulabileceği konusunda bir roman verdi. Sevgiyi burunlarımızın altında bulabiliriz. Tüm bunlar sayesinde, inanç hüküm sürecek. Sebastian Stokes, babasının sevgisini kaybetmesine mal olsa bile, doğru, dürüstlük için durdu; aile; ve vali yardımcısı adayı olarak görev yaptı. Aynı zamanda siyasetin çirkin ve kirli tarafını da ortaya çıkardı, ancak hala inandıkları şey ve ALLAH'ı temsil eden seçilmiş birkaç kişi var. Sevdiği kadını kurtarmak için gerçeği söyleyerek her şeyi kaybedebilirdi. Son, neredeyse beni gözyaşlarına bıraktı - tüm umudunu kaybedenlere aşk da olabilir. Christian Ware, Tanrı'nın onun için sahip olduğu şeylerin yerine kendi kaderini takip ettiğini ve gerçek inancı bulacağını fark etti.

scottwhughes

I started reading this series just for fun and I get hooked. By the moment I was not a teenager ( I still dont be a teenager) but a teenager recommended me this books so I buy them and I don't regret it :)