chaodesign

Chao Xu Xu itibaren Koloshi, Maharashtra 421401, Hindistan itibaren Koloshi, Maharashtra 421401, Hindistan

Okuyucu Chao Xu Xu itibaren Koloshi, Maharashtra 421401, Hindistan

Chao Xu Xu itibaren Koloshi, Maharashtra 421401, Hindistan

chaodesign

Bu kitap, bir hikaye yaratmaya başlayan insanlar için çok sağlam bir temel sunuyor. Ayrıca, esas olarak oynamak için kendi dünyanızı yaratmanız gereken Zindanlar ve Ejderhalar gibi masa üstü RPG'ler oynayan insanlar için de kullanılabilir. bir fikirden gerçek bir "yapıya" geçme süreci - hikaye dünyasının kendisi. Çalışma sayfası, yaratıcı sürecin başlatılmasına yardımcı olur. Bu kitabın kesinlikle en çok kullandığım referans kitaplarından biri olacağını düşünüyorum.

chaodesign

Bu çok iyiydi. Neredeyse iki kısa hikaye gibiydi. Kitabın ilk üçte biri Adam ve Mercy'nin düğün ve balayıydı. Son yarı Mercy ve Adam'ın nehrin balayına çıktıkları nehirde sorun yaratan bir nehir şeytanıyla savaşmasıydı. Düğün ve balayı sevdi. Mercy ve Adam'ın birbirleriyle evlenmeyi öğrendiklerini görmek bana bir okuyucu ve hayranı olarak bir hediye gibi geldi. Nehir şeytanla macera iyiydi. Bir kısmı Mercy, babasının ailenin tarafını öğreniyordu. Bu diziyi bu kadar ilerleten bir kitap olduğunu bilmiyorum. Ayrıca keyifli olduğunu düşünüyorum çünkü diziyi iyi biliyorum; Diziyi bu kitapla başlatan biri için iyi olacağını düşünmüyorum. Yine de iyi bir okuma oldu.

chaodesign

Oh, nasıl olduğunu biliyorsun ... Öğretmeniniz tüm sınıfı bir kitap okutuyor ve hemen herkes buna karşı çıkıyor. Aslında, bir şekilde biraz ürkütücü ise, bu kitabı oldukça ilginç buldum. Domuz Napolyonunu Hitler ile karşılaştıran bir rapor daha yapmak istemiyorum ...

chaodesign

15 yaşında bir kız nükleer savaştan sağ kurtuldu. Vadisinde güvende yiyecek, giyecek, barınak var ama konuşacak ya da onunla yaşayacak kimse yok. Diğerleri gitti ve vadisi serpinti ölümüyle çevrili. Bir güne kadar şehre doğru giden bir adam görür. Ama kurtarıcısı mı yoksa en büyük tehdidi mi olacak?

chaodesign

Bu kitap ipuçları ve fikirler için çok geri gitmek bir kitap. Ben bir başlangıç örümcüyüm ve ben bu bir başlangıç kitap olarak tavsiye - gerçi çevrimiçi video ya da diğer zanaatkarlar gibi ... canlı bir yardım kaynağı için yararlı olduğunu başka bir inceleme ile katılıyorum.

chaodesign

Bu dizideki bu seksi, komik ve zeki romanları okumaktan çok mutluyuz ve hemen bir sonraki taksit olan Fiery Cross'u aldık. Kız kardeşimi diziye bağladım ve arkamdan öfkeli bir hızla okuyor. Bu gece "bir sonrakini okumak için kitapların yazılmasını beklemek zorunda olmadığına memnun değil misin?" ve ben.