sydneyc

Sydney Cain Cain itibaren Vayvaylı Köyü, 80750 Vayvaylı Köyü/Kadirli/Osmaniye, Türkiye itibaren Vayvaylı Köyü, 80750 Vayvaylı Köyü/Kadirli/Osmaniye, Türkiye

Okuyucu Sydney Cain Cain itibaren Vayvaylı Köyü, 80750 Vayvaylı Köyü/Kadirli/Osmaniye, Türkiye

Sydney Cain Cain itibaren Vayvaylı Köyü, 80750 Vayvaylı Köyü/Kadirli/Osmaniye, Türkiye

sydneyc

Bu kitabı çok sevdim. Çok sessiz bir kitap ve hareketi buzul gibi tarif ediyorum. Bundan zevk aldım.

sydneyc

harika dram

sydneyc

Üçlemenin tamamlanma şekliyle ilgili bazı sorunlar yaşadım, ancak oldukça fantastik bir okuma - onu indiremedim.

sydneyc

Çok sürükleyici ve çok üzücü, bu kitabı okurken çok ağladım! Şimdi David'e ne olduğunu görmek için üçlemenin geri kalanını okumalıyım.

sydneyc

Bir ekmek hırsızı 19 yıl mı cezalandırıldı? zengin bağırdı

sydneyc

Bu Clockwork Century kitaplarının favorisi değildi. Hala gerçekten keyif aldım, ama ana karakter beni biraz geri tuttu. Rektörü sevmiyorum. Bağımlı karakterler genel olarak beni yanlış şekilde ovuyor ve Cherie Priest'in yazarlık becerisinin bir kanıtı, bu kitabı bir bağımlıyla ve bir gencin çizmesi, merkez sahne almasıyla çok keyif aldım. Rektör'ün küçük bir utangaç olduğunu fark etsem de, romanın konusu hoştu. Başından sonuna kadar hızlıca akan sıkı küçük bir hikaye. Ve büyük ayak var. Kitapta burada ve dizide bir sonraki kitap olan Fiddlehead için kaşınmamı sağlayan ipuçları da var. Diğer Clockwork Century kitaplarını sevdiyseniz, bu beklediğiniz eğlenceden daha fazlasıdır. Her ne kadar, diğerleri gibi, bunun bağımsız olarak iyi okunabileceğini hayal ediyorum. Diğer kitapları neden atlamak istediğini gerçekten bilmiyorum.

sydneyc

Komple gıda bilimi malzemeleri ... tabii ki neden bu konuyu seçtim ve sevdim. "Yemek" in nasıl çalıştığına dair herhangi bir merakınız varsa, bu ilginç bir okumadır ve daha fazla ilgilendiğiniz bölümleri seçebilir ve seçebilirsiniz.

sydneyc

Ben kitap çok üzücü olduğunu düşündüm ve bir kişinin hayatta mutsuzluk denemek ve almak için almak için istekli olduğunu ne önlemler gösterdi. onun hakkında istismar Afrikalı-Amerikalı bir kadın ile kaçmak için dairing genç bir kız hakkında. küçük kız annesini bulmak ve gerçekte kim olduğunu bulmak için kaçar. "Olabildiğince siyahtı, dalgaların karaya attığı odun havaya çıkması gibi bükülmüştü, yüzünde yaşadığı tüm fırtına ve yolculukların bir haritasıydı. Sağ kolu, sanki parmakları hariç, yolu işaret ediyormuş gibi kalkmıştı Ona ciddi bir bakış attı, gerekirse seni düzeltebilir gibi. " Bu alıntıyı seviyorum çünkü tanrı ya da avlandıklarını ağır bir şekilde gösteriyorlar, bu alıntıyı da seviyorum çünkü sadece büyük detaylara sahip.

sydneyc

Şimdiye kadar mükemmel bir kitap. İnanç yapım değil, iyi sunuldu.

sydneyc

Aldattım ve IPOD'umdaki kısaltılmış sürümü dinledim. Sanırım okumuş olsaydım beş yıldızlı bir kitap olabilirdi. Büyük arsa.

sydneyc

The year is 2060, the place NY City after the Urban Wars; the cast of characters; LT. Eve Dallas, Roark, Detective eabody, Detective Ian McNab and the rest of Eve's friends, co-workers and top brass. After Dallas and Peabody nab three chemi-heads for a murder, Dallas tells Peabody she's 'heavy on her feet' needs to practice her fighting stance. Rather than have all of the 'buff' cops watching her, Peabody sneaks to a lower level gym that has not been used in a while; after grabbing what passed as a shower, Peabody overhears two bad cops arguing not only about monetary crimes they have committed but murder as well. The main 'bad' cop is the LT. of illegals; soon the cast spreads, showing that most of the illegals staff, records, acquisitions, judges, etc are involved. The question becomes can Eve and her crew stop the craziness before more cops get killed? As usual this is a page turner, definately hard to put down!

sydneyc

I think in this book it explains why naruto dose all of the things he did. It explains what happened to his parents. He needs atention, because his parents were killed. he wants to be the most powerful ninja wich is the hogage in the village.

sydneyc

another exciting family / generation story - ambition, gambling, risks

sydneyc

I was so looking forward to reading this book, but I had a really hard time getting into the story. I think maybe I just didn't have the focus.....sadly.