angiekrebs

Angie Krebs Krebs itibaren Henry County, VA, Birleşik Devletler itibaren Henry County, VA, Birleşik Devletler

Okuyucu Angie Krebs Krebs itibaren Henry County, VA, Birleşik Devletler

Angie Krebs Krebs itibaren Henry County, VA, Birleşik Devletler

angiekrebs

Arada sırada okumak için kader gördüğünüzü hisseden bir kitap geliyor - bu kitap bana doğru mesajlarla doğru zamanda geldi. Gerçekten çok sevdim.

angiekrebs

Translating...

angiekrebs

Saniyede Brenda Novak Laurel Hodges uzun süredir koşuyor. O kadar ihanet ve ölüm gördü ki yeni bir hayata başlamak için Montana'ya yeni bir isim altında geldi. Ama mürettebatın, erkek kardeşinin yaşlı çetesinin onun için geleceği korkusu her zaman vardır. Şerif Myles Kralı bir sonraki kapı komşusudur ve Laurel geçmişini gizli tutmak konusunda çok iyi olmuştur. Ama şimdi çetenin iki üyesi onu buldu. Bunlardan biri, herhangi bir şey yapmaya, engel olan herkesi öldürmeye istekli bir psikopattır. Bir zamanlar sessiz olan küçük kasaba Laurel'in son durağı haline geldi. Hayatı ve Myles için savaşmaya karar verdi. Okuyucular, Laurel'in kendi hatası olmadan yıllarca kendi hapishanesinde olduğunu ve sevdiği şey için ayakta durma ve savaşma arzusunu anlayacağını takdir edeceklerdir.

angiekrebs

Julia Glass son nite duymaya gittim ve o bu kitap hakkında raved bu yüzden ekliyorum

angiekrebs

Lydia'yı hiç sevmedim. Bence gerçekten sinir bozucu, aptal ve pervasız bir karakter. Jane Odiwe'nin bu kitabı okurken gözlerimi açtım ve Lydia'yı biraz daha sevmeye başladım. Kitap iki bölüme ayrılmıştır; Bölüm 1 Meryton ve Brigton'daki olayları ve Bölüm 2, Gurur ve Önyargı'nın sona ermesinden sonra neler olduğunu anlattı. 1. bölümde okuyucu Lydia'nın Bay Wickham'a nasıl aşık olduğunu ve ilişkilerinin nasıl geliştiğini öğrenir. Bölüm 1 Lydia, kız kardeşleri olmadan önce evlenmek isteyen aptal genç kızdır. Wickham'la kaçıyor ve Bay Darcy ve Gardiners onu durdurmaya çalışsa da Wickham'la evlendiğinden dürüstçe Wickham'ın onu sevdiğine inanıyor. İkinci bölümde Lydia, Wickham'ın evlilik dışında ilişkileri olduğunu ve gerçekten üzüldüğünü öğrenir. 2. bölümü okurken Lydia için kendimi kötü hissetmeye başladım. Bir kişi olarak büyür ve Wickham'ın onu gerçekten sevmediğini fark eder ve onunla evlenmek zorunda olduğunu anlar. Wickham oraya bir dilenci gibi geldiğinde Jane ve Bingley'nin Netherfield'da topu var. Wickham'ın geçmişinden büyük bir skandal ortaya çıkar ve Lydia, Wickham'ın aşık olduğu tamamen farklı bir adam olduğunu fark eder. Neyse ki, Lydia'nın arkadaşının bir kardeşi iyileşmesine ve tekrar aşık olmasına yardım ediyor ... Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Hemen hemen her bölüm Lydia'dan bir günlük girişi içerir. Bölüm 2'yi daha çok sevdim çünkü yeni karakterler içeriyor ve bölüm 2'de Lydia bir kişi olarak büyüyor ve artık o kadar can sıkıcı değil. Onun da mutlu sonunu almasından gerçekten çok mutlu oldum!