ethankim

Jisoo Kim Kim itibaren Ban Sai, Prakhon Chai District, Buri Ram, Tayland itibaren Ban Sai, Prakhon Chai District, Buri Ram, Tayland

Okuyucu Jisoo Kim Kim itibaren Ban Sai, Prakhon Chai District, Buri Ram, Tayland

Jisoo Kim Kim itibaren Ban Sai, Prakhon Chai District, Buri Ram, Tayland

ethankim

Ekim 1998'de okuduğumda bu kitabı tamamen sevdim ve son zamanlarda tekrar okudum ve ikinci kez sevdim. Emily "Mavi" McCarron sosyal bir psikolog, lezbiyen, sevgi dolu bir doberman sahibi Bronte, iş sahiplerine işlerini geliştirmek için danışır. Bu kitapta, ilk iki seriden (Abigail Padgett, The Last Blue Plate Special, devam filminden beri bir kitap yazmamış, 2001'de çıktı - neden bilmiyorum ve bu konuda biraz sıkıntılıyım.) Bir adam Blue'nun çöl saklanma yerlerine gelir ve kız kardeşi Muffin Crandell'in, bir adamı öldürmek ve onu bir depolama tesisindeki ölen kocasının oyun dondurucusunda dondurmak için masum olduğunu istemesini istemek için gelir. Depolama tesisi bir depremden etkilendiğinde, elektrik kesildi ve koku yetkilileri vücudun varlığına karşı uyardı. Muffin suçu itiraf etti, ancak kardeşi masum olduğundan emin ve bunu kanıtlamak için Blue'ya 15.000 dolara kadar ödemeye hazır. En sevdiğim pasajlardan bazıları: s.46-47 ... Reklamını yaptığım yarı zamanlı işin avlu alanını temiz tutmayı ve polise uyuşturucu anlaşmaları ve yasa dışı içki konusunda uyarmayı içereceğini açıkladığımda, altın gölgeli indirdi kahverengimsi gözleri kaplar ve başını salladı. Boncuklar sallandı. O sadece "Kız ..." dedi Siyah kadınların "kız" dediği gibi büyülü olabilir. Açıkçası, fiziksel ölümden sonra bilincin hayatta kalmasına dair sağlam bir inancım yok. Ama eğer olacaksa, ışığa doğru yaptığım yürüyüşten sonra ne görmek istediğimi biliyorum. Gülümseyip "Kız ..." diyecek siyah bir kadın görmek istiyorum. Kelimenin rezonansı tamamen kadın, gerçekten neler olduğunu anlatacak bir hikayenin açılışı. "Bir ipucun yok, ama sana kepçeyi vereceğim" diyor. Ses, aşağı doğru acele etmeden hemen önce, Dönme Dolap'ın üstündeki o anın ses versiyonu gibi hipnotiktir. Ölümümden sonra, evrenin tam olarak ne olduğunu ve nedenini anlatmak istiyorum. Konuyu görmek istiyorum. Ve benim fantezimde hikaye siyah bir kadının dilindeki bu kelime ile başlayacak. sayfa 60 ... Evrenin esasen müzik olduğu ve oradan geldiğimiz en sevdiğim fikirlerden biri. Psikhoneürologlar, beyin eksiklikleri olan, hiç konuşamayan, okuyamayan veya anlamayan insanların, müziğe bir veya iki maruz kaldıktan sonra tüm aryaları söyleyebileceği vakaları belgelemektedir. Sessiz ve otistik salaklar, o sabah gündüzleri bir piyanoda oturarak ve televizyondaki her reklamdan temalar oynayarak bakıcılarını şaşırttılar. Bazı yılanların eski sürüngen beyinleri bile müziğe çarpıcı bir şekilde tepki verir. Bence müzik, beynin buruşuk haritasında yarı gömülü olan yaşamın orijinal dili. Bence sözlü söylem, karşıt başparmaklar ve politika gibi evrimsel bir yeni gelen. Ortak elektrik faturaları hakkında müzik kazak giyen bir dağ gibi olurdu. Uyuşmazlığın ötesinde. Müzik sevinç ve umutsuzluk, aydınlatma ve karanlık, yaşam ve ölüm hakkında olmalı ve daima öyledir. Sürüngenler bile bunu bilir ....

ethankim

Bazen asil bir kahraman, akıllı ve alıngan bir kadın, çarpıcı manzaralar ve her şeyin sonunda doğru olacağı bilgisi ile iyi bir batıya ihtiyacınız vardır. Ben Doğu Oregon tatlı ve dağlarda kamp ve bu bir nostalji ihtiyacımı doldurdu çocukken bir sürü L'Amour kitap okumak için kullanılır. Temiz bir okuma oldu.

ethankim

Nereye giderseniz gidin, sizin ve arkadaşlarınızın / ailenizin hala iletişim halinde kalacağını öğrendim.

ethankim

aşk aşk aşk bu kitabı .... çok uzun zaman önce okuyun ve hala aklımda göze çarpıyor

ethankim

Artık bu şov artık kablolu TV'de değil, bu kitabı okumak için çok yararlı değil ve bu konuda heyecan verici değil. Ancak tasarımcıların yaşam tarihini bu kitabın her bir bölümünde okuyabilirsiniz. Kitapların altyazısı tasarım bilgisine sahip olduğunu ima etse de beni yanlış yönlendirdi. Her tasarımcının biyografisi hakkında tasarım bilgisinden daha fazlasını açıkladı. Gerçekten çok fazla zevk almadım.

ethankim

Birinci ve üçüncü kişi daha dikkatli bir düzenlemeye ihtiyaç duyar ve 'içgüdüsel' sözcüğü aşırı derecede aşırı kullanılır, ancak bu bir gün içinde bitirdiğim bir çatlak okumayı olumsuz etkilemedi.

ethankim

Güzel yazılmış, sıkıca inşa edilmiş bir kitap. (Bu arada harika kılan şey, "Amerikan Rüyası" ile çok az ilgilidir.)

ethankim

Italo Calvino, Dinobutzati, Mikhail Bulgakov ve ...

ethankim

Şimdiye kadar bundan zevk alıyorum (yaklaşık yarı yoldayım). Ben büyük bir fantezi okuyucusuyum (Dragon'u başlığa koy ve en azından onu almayı garanti ediyorum). Ancak O'Brian'ın Aubrey / Maturin serisini de çok sevdim. Bu ikisinin çok ilginç bir karışımı ...

ethankim

Bu okuduğum ilk romandı çünkü annemin en sevdiği kitaplardan biri. Muhtemelen beni bu kadar hevesli bir okuyucu yapan da buydu. Her yönden musallat ve sürükleyici.

ethankim

Tibet - Güçlü kadın karakterleri. Cesaret ve bağlılık hikayesi. Bu roman okuyucuya gerçek bir Tibet manzarası hissi veriyor.