segam

Sergey Matalasov Matalasov itibaren Vinzelles, Fransa itibaren Vinzelles, Fransa

Okuyucu Sergey Matalasov Matalasov itibaren Vinzelles, Fransa

Sergey Matalasov Matalasov itibaren Vinzelles, Fransa

segam

Bu hikaye, kısa hikayelerimi tam olarak modelleyeceğim şey. Bu kısa hikayeyi deniz altında 20.000 lig okuduktan sonra okudum ve biraz eğlenmek için oradaydım. 20.000 ligden geçmekten o kadar sıkıldım ki, dikkatimi okumak için sarsacak bir şey istedim. Tanrı'ya şükür ki tam olarak buldum. Her dönüşte kıvrılır ve bükülür. Küçük bir konsantre dozda tam olarak istediğimi verdim.

segam

Bunu dinliyordum - Overdrive kullanarak sesli kitabı kontrol ettim. Teslim alma süresi kitabın bitiminden yaklaşık 30 dakika önce sona erdi. Bu yüzden iyi sevdim, ama nasıl bittiği hakkında hiçbir fikrim yok. Muhtemelen Mars'tan ıstakoz gelir ve tüm postaları yer. Bu benim tahminim.

segam

Bu benim en sevdiğim dizilerden biri oldu. Her ne kadar bir şey vardı Zamansız okuma zevk .... Ne eksik bu emin değilim. Bu kitap, diğer tüm kitapların ışıltısını ve ışıltısını kaybetti. Mizah ve zekâ mevcut değildi ... onlar ... ama donuktu. Ancak, serideki en sıkıcı (ve sadece daha iyi bir kelime olmadığım için söylüyorum) bile canlı, eğlenceli ve harika bir okuma! Diziyi ne zaman sona erdireceğini bilmek için yazardan destek. Bir seriyi ölümüne öldüren yazarlar var ... bununla değil. Yüksek bir notla bitirmek her zaman en iyisidir. Bir sonraki kitap serisini dört gözle bekliyorum.

segam

sağlık ve sürdürülebilirliğin temelleri için kolay bir okuma. tür nerden sağlık nerds için. ilk yarı ilginç. sonuna doğru sürükleniyor. anladım. web siteme gitmemi istiyorsun.

segam

Yarım yıldan fazla bir süredir bu kitabı aldım ve sadece rafta yer kaplamak için değil, geri dönmeye devam ettiğim bir kitap. Bazı şeyler tamamen eksik olsa da, (neredeyse) her şey gıda için mükemmel bir hızlı başvuru. Burada da bazı iyi, basit tarifler var (başka yerlerde bulamayacağınız birçok garip olanlar; çoğu insan için yapmak için çok garip olanlar - ilginç bir okuma yapan şey budur) ve seviyorum kitaba dahil edildikleri stil, yemek kitabı gibi bir şey değil, aynı derecede yararlı. Kitabın genel tonu ve düşüncesi çok eski moda ve kültür ve mutfakların (beyaz ansiklopedi gibi değil!) Üstün, beyaz adam bakışından görülebilir. Bir kez bunu gözden geçirip, ne olmadığı yerine ne için alabiliyorsanız, çok yararlı, ilginç ve pratik bir kitap bulacaksınız - birçok tarif, genel halk için çok pratik olmasa da . Şimdi bir gün ısırgan birası yapmaya karar verdim. Bu kitap için teşekkürler.

segam

Çocukluğumdan tekrar okudum, çünkü filmi izlemeden önce tekrar okumak istedim. Önizlemelerde gördüğüm bu muazzam fantastik yaratıkların nasıl olduğunu merak ediyorum, çünkü kitabı okuma şeklimde arkadaşlar sadece hayali bir dünyada yaşamıyor gibi davranıyorlar. Benim için farklı. Ama göreceğiz. Hala bu kitabı okurken beni ağlatan tek kitap olduğunu düşünüyorum. ETA: En iyi arkadaşımın ve ben ilkokulda, evimi çevreleyen ormanda kendi Terabithia'mızı yarattığından bahsetmeden bunu gözden geçirdiğime inanamıyorum. Saatlerce, günlerce, yıllarca oynadık. Yosun büyülü özelliklere sahipti ve farklı toprakların farklı dilleri vardı. Bu kitap yakıtın bir parçasıydı. En sevdiğim sözler: "Bir yere ihtiyacımız var ... sadece bizim için. O kadar gizli olurdu ki, tüm dünyadan kimseye bunu asla söylemeyeceğiz. ... Bu tamamen gizli bir ülke olabilir." "Burası sıradan bir yer değil ... Terabithia yöneticileri bile sadece en büyük üzüntü veya en büyük sevinç zamanlarında gelir. Onu kutsal tutmak için çabalamalıyız. Ruhları rahatsız etmek için olmazdı."

segam

This book takes an already fascinating tale and musical and leads it in a surprisingly captivating direction as we delve into the life of Erik, the man who would later become the Phantom. I cannot say enough about this book. I have lent it out to just about everyone I know and bought a copy of it second-hand for my best friend so I could show here one of my all-time favourite books. It's simply remarkable. Utterly so.