analizafuentes

Analiza Fuentes Fuentes itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Analiza Fuentes Fuentes itibaren Texas

Analiza Fuentes Fuentes itibaren Texas

analizafuentes

Cennetin Şeridi altında okuyan ve seven herkes için bu kitap tam size göre. David Ebershoff tarihi kurgu ile Colorado City gibi çok fazla ses getiren Utah / Arizona sınırı boyunca bir toplulukta çoğul evlilik uygulayan köktendinci bir mezhepten çıkan "kayıp oğlanlardan" birinin modern bir hikayesini birleştiriyor. 1875'te Ann Eliza Young, Brigham Young'dan ayrıldı, boşanma davası açtı ve ABD'deki çokeşliliği ortaya çıkarmak ve ortadan kaldırmak için bir haçlı seferi başlattı. Bu hikayeye bir karşıt olarak, gecenin ortasında ıssız bir otoyolda bir arabadan kocasının emriyle zorlanan Jordan Scott (o ve Ann Eliza 19. karılardı) kovulan topluluğa geri döndü çok sayıda eşi ve çocuğuyla paylaştığı evin bodrumunda babasını kimin vurduğunu bulmaya çalıştı. İşe yarayacak gibi gelmiyor, ama bir şekilde çalışıyor. Etkileyici okuma.

analizafuentes

Bu iyi bir hızlı okuma, alternatif ahlak hakkında size çok şey öğretiyor. Yazar Hıristiyan değil, aslında en atletik olduğunu düşünüyorum, ancak alternatif ahlaki evrenler hakkında çok şey öğretiyor. Öğrendiğim en ilginç şeylerden biri, hayvanlara iyi ya da kötü davranmanın kişinin ruhuna açılan bir pencere olmasıydı. Ayrıca sevgi, sadakat ve komünizm hakkında çok şey öğretti. Kitap biraz erotikti, bu yüzden bazı insanları korkutabilir.

analizafuentes

Bu iyi bir kitaptı ve ben zevk için olduğum kadar bowling dork olmak zorunda değilsiniz. Parçalarda biraz yavaşlıyor. Ama genel olarak, esprili ve iyi bir okuma

analizafuentes

After David is acquitted of intentionally killing his girlfriend, he goes to live with his aunt, uncle and 11 year old cousin Lily, a strange and malicious little girl. A bit dated with the alt.tv.xfiles references (David would be my age now) but otherwise a can't-put-it-down thriller.

analizafuentes

This is not the same edition. This copy is in my collection. I read this while camping on the banks of the Mississippi River at Pike's Peak in Iowa! I had read it before, of course. Always enjoyable.