krzysztofs2b68

Krzysztof Serwatka Serwatka itibaren Cugenang, Cianjur Regency, West Java, Endonezya itibaren Cugenang, Cianjur Regency, West Java, Endonezya

Okuyucu Krzysztof Serwatka Serwatka itibaren Cugenang, Cianjur Regency, West Java, Endonezya

Krzysztof Serwatka Serwatka itibaren Cugenang, Cianjur Regency, West Java, Endonezya

krzysztofs2b68

Bunu okudum çünkü bir sanayici ile bir fabrikada ana karakterlerinden biri olarak kuruldu. Üretken kahramanlar arıyorum. Kötü bir kitap değil. Gerçek Samuel Colt'un Londra'daki bir fabrikayı kurarak, Şeytan'ın Acre denilen en fakir mahalleden işçi alarak İngiliz ordusuna tabanca satma girişimini çevreleyen ilginç bir hikaye anlatıyor. Sorun Colt'a güvenilmemesidir ve bazı işçileri saldırılarından birinde kullanmak için silah çalmak isteyen Mollie Maguires (İrlandalı teröristler). Drama başlar. Fabrika, gecekondu mahallesi, elbise, tavırcılık ve bunların hepsi çok iyi gerçekleştirilmiş. Sadece Müttefikler kabul fiyatına değer. Eksik olan karakterdir. Oh evet, çok sayıda renkli kişiliğimiz var, ama sadece bir tanesi büyüyor ve o kadar da ilginç değil. Colt aradığım üretken kahraman değil. Karakterler, çizim yapmak için sunulan türlerdir. Kitap, ustaca iç içe geçmiş üç veya dört suş ile oldukça karmaşık bir plana sahiptir, ancak sorun, karakter büyümesi olmayan arsanın sonunda anlamsız olmasıdır. En azından benim için. Aslında, çoğu tür kurgunun (gizem, bilimkurgu, gerilim, vb.) Çalışan bir tanımını verdim. Eğlenceli olabileceğini kabul etsem de tür kurgularını tatmin edici bulmuyorum. Kurgusal olanlarla karıştırılmış gerçek insanlar olduğunu belirtmeliyim. Belirli bir çok tanınmış Viktorya dönemi figürü fabrikada ortaya çıkıyor ve oldukça etkileyici. Arsa ile ilgisi yoktur, ancak (gerçekten olduğu için) yazarın direnmesi için çok iyi olması gerekirdi. Dönem özellikleri ve oldukça heyecan verici bir hikaye ile ilgileniyorsanız, bunu deneyebilirsiniz. Elizabeth Gaskell, değil.

krzysztofs2b68

I'm really not into non fiction books but the back cover of this book sounded really interesting.A girl commits suicide and leaves behind a mysterious set of tapes explaining why she did it. Though honestly Hannah is just looking for excuses to kill herself and then blames everything on other people. And every tape just mentions how horribly people treated her.