drgregoire500a

Elise Gregoire Gregoire itibaren Mirgavhan, Maharashtra 425309, Hindistan itibaren Mirgavhan, Maharashtra 425309, Hindistan

Okuyucu Elise Gregoire Gregoire itibaren Mirgavhan, Maharashtra 425309, Hindistan

Elise Gregoire Gregoire itibaren Mirgavhan, Maharashtra 425309, Hindistan

drgregoire500a

Genellikle Lonely Planet rehber kitaplarının hayranıyım, ama bu çok hayal kırıklığı yarattı. Çok kendini beğenmiş. Rusça yaygın olarak kullanılmasına rağmen, sadece Ukraynaca kelime öbekleri verir. Ve önemli temelleri dışarıda bırakır: [burada] almak, Metro dışında bir sol almak ve 15 dakika yürümek, caddeden karşıya geçmek için yeraltı gidin, vb. Bir sürü öneri ile hayal kırıklığına uğradım. Hepsi, bulabildiğimiz en iyi Ukrayna rehber kitap olduğunu söyledi. Ayrıca, 'değişim' ve 'gelişme' Ukrayna'daki juggernauts - kendi başlarına canavarlardır. Çok hızlı gelişen bir yere doğru bir rehber yazmak zor bir iş. Benim önerim: çevrimiçi olun. Seyahat panolarını ziyaret, Lonely Planet bir tane var. Diğer kişilerin son yolculuklarını okuyun ve gitmeden önce sorular gönderin. Oradayken, yerlilerle bağlantı kurmaya çalışın ve öneriler alın. Geri döndüğünüzde, deneyimleriniz hakkında biraz daha bilgi gönderin. (Yine de, bu konuda iyi olmadım.)

drgregoire500a

Sevgili Ülke Cry Yazar: Alan Paton Bu, kıtlığını geri arayan Stephen Kumalo adlı yaşlı bir adam hakkında. Ndotsheni'de karısıyla Ndotsheni'de yaşıyor. Johannesburg'daki misyon evinden kız kardeşinin hasta olduğunu söyleyen bir mektup alır. Daha sonra kız kardeşi, oğlu ve erkek kardeşini aramak için Johannesburg'a gider. johannesburg'a geldiğinde kız kardeşi, oğlu ve erkek kardeşini aramasına yardımcı olan Msimangu ile tanışır. Msimangu'nun arkadaşım olmasını isteyeceğim çünkü Stephen lok'a ailesi için yardım ediyor ve onu destekliyordu. Kitabı seviyorum çünkü Güney Afrika'yı anlatıyor ve cesur bir yaşlı adamın hikayesini anlatıyor. Afrika tarihini seven insanlar bu kitabı beğenecekler.

drgregoire500a

Beautiful language, compelling characters, engaging stories!