ttommie1d11

Ryuk Alastor Alastor itibaren Gateshead NSW 2290, Avustralya itibaren Gateshead NSW 2290, Avustralya

Okuyucu Ryuk Alastor Alastor itibaren Gateshead NSW 2290, Avustralya

Ryuk Alastor Alastor itibaren Gateshead NSW 2290, Avustralya

ttommie1d11

** spoiler uyarısı ** Genel olarak konuşursak, ben bir kitap koleksiyoncusu değilim, ama John Le Carre'ın eserleri bir istisnadır ve bu, sahip olmak için gerçek bir zevk olacaktır. Bizim Hain Türümüzde İngiliz Gizli Servisinin dünyasını tekrar ziyaret eder, ancak Soğuk Savaş'tan yola çıkarak Rus mafyasının değişken dünyasında hareket etmek için 'şirket' ajanlarının becerilerini uygular. Yüksek rütbeli bir Rus para aklayıcı, ailesi için daha iyi bir gelecek umuyor. Bakış açısı farklı karakter kadrosuyla hareket ederken, her biri için sempatilerimiz büyüdükçe büyür ve elbette iyi bitemez.

ttommie1d11

Yazarın mizahını sevdim, ama bitirdiğimde, çiftin HEA'ya ulaşmak için herhangi bir şeyden geçtiğini hiç hissetmedim. Bu beni gerçekten rahatsız etti; ilişki temelde sadece bir sürü sıcak seks yaptıkları ve daha sonra kişisel sorunlardan geçerek ve sıcak seks yaparken ve bir HEA'ya ulaşırken bunun üzerinde durmak yerine HEA'ya sahip oldukları noktaya yönlendirildi. İkincisi daha gerçekçi, birincisi okuyucuyu okudukları kitabın gerçekte ne kadar dinamik olduğunu merak ediyor.

ttommie1d11

although I didn't agree with a lot of the theology presented in this book, I thought it was good & enjoyed the writing. it really made me think a lot about my relationship with God & also about letting go of pain through forgiveness.