montanamertens

Montana Mertens Mertens itibaren Soko, South Pekalongan, Pekalongan City, Central Java, Endonezya itibaren Soko, South Pekalongan, Pekalongan City, Central Java, Endonezya

Okuyucu Montana Mertens Mertens itibaren Soko, South Pekalongan, Pekalongan City, Central Java, Endonezya

Montana Mertens Mertens itibaren Soko, South Pekalongan, Pekalongan City, Central Java, Endonezya

montanamertens

Hala bunu nasıl inceleyeceğimizi anlamaya çalışıyorum. Birkaç gün önce okudum ve bitirdim ve iyi olduğunu düşündüm ve gerçekten çok iyi demek istedim. DUFF'yi okuduğum için gerçekten tereddüt ettim ve gerçekten hoşuma gitmedi, yazıyı, karakterleri veya arsadan hoşlanmadım, temelde kitabı beğenmedim. Öyleyse neden Shut Out'u almakta tereddüt ettiğimi görebilirsiniz. Ama oğlum yaptığım için memnunum. Kapatma Lissa, okulundaki futbol ve futbol takımları arasında sürekli olarak devam eden kan davasını sürekli hatırlatan bir kızdır [spoiler kaldırıldı], o ve takımlardaki adamlarla çıkan diğer kızlar yeterince sahip olduklarına karar veriyorlar. Grev yapıyorlar, tam olarak seks grevi yapıyorlar. Maçlar kan davasını durdurana kadar seks yapmaktalar. Çok geçmeden savaşa dönüşecek. [Spoiler kaldırıldı] Arsadan hoşlanıyordum, Lysistrata'nın modern bir anlatımı, kadınların savaştan vazgeçene kadar kocalarından seks çektiği Yunan oyunu. Kadınlar sonunda kazandı (oyunu okudum). The Duff'da yazmayı sevdiğimden daha çok yazmayı sevdim ve karakterlerin kusurları vardı, oğlum çok fazla kusurları var mıydı. Ama bir bakıma, bu kusurlar beni karakterleri daha çok sevdi. Onları gerçek yaptı. Genel olarak, iyi bir okuma oldu ve hepsini bir oturuşta okudum. YA severler, romantizm severler ve komik / kabarık / ilginç / güzel / okunabilir / keyifli bir kitap arayan insanlara tavsiye ederim. Çünkü aradığınız şey buysa, daha fazla kendinizi yormayın. Budur.

montanamertens

Jacqueline Woodson'un zengin sıcak aile geçmişine, zamanlara ve olabildiğince farklı insanlara sadakatle ve sevgiyle bakan derin, rezonanslı bir resimli kitap. Jacqueline Woodson asla kötü bir kitap yazmaz; Aslında, gerçekten olağanüstü olmayan bir şey yazmamış gibi görünüyor. Show Way, okuduğum en iyi resimli kitaplar arasında yer alıyor ve metin Hudson Talbot'un hassas, olağanüstü çizimleriyle iyi bir şekilde iltifat ediliyor. Bunun neden 2006 Caldecott Madalyasını kazanmadığını merak ediyorum.

montanamertens

Bu kitap kayınbiraderim tarafından yazılmıştır. Bu onun ilk kitabı ve kısa öykülerden oluşan bir koleksiyon.

montanamertens

Bu diziyi kesinlikle seviyorum. Komik, garip ve sadece muazzam bir eğlence.

montanamertens

Benim tüm zamanlardan biri favs! Aslan'ın canlandırmasını seviyorum, çok güçlü, çok nazik ve sevgi dolu.

montanamertens

Urgh. Tom Holt'u ve tanıdığımız dünyada paralel bir dünya yaratma yeteneğini seviyorum ve Terry Pratchett'i okumak için beni yumuşattığı için ona teşekkür ediyorum. İyi yazıyor, mizah ve perspektifle ve mitolojinin hsi'nin yeniden anlatımı genellikle ustaca (Kar Beyazı ve Yedi Samuray veya Grailblazers). Bu kitap, JW Wells serisinin sadece bir kargaşası, çok uzak bir gelişme. TV dizisi "Ofis" i çok sevmedim ve bu kitap da benzer bir tarzdaydı. Daha önceki eserlerini tekrar okuyacağım, bu adam hakkında daha iyi hissetmemi sağlayacak.

montanamertens

This review was originally posted on my blog, Creativity's Corner Talk about a change of pace after reading Cloaked! Sisters Red is the polar opposite of Cloaked despite both being about fairy tales. I have heard so many good things about Jackson Pearce. It seems like everywhere I turn there's another book blogger raving about her books. Honestly, this one had been on my list for a while, just for peer pressure. That said, it did not disappoint. I think the thing I liked best about this book is the relationship between the sisters. They often describe their own relationship as being 2 halves of the same heart. While poetically this is a great description, I think it is also a great literary device. In a way, each girl is Red Riding Hood, representing different sides of her personality. Pearce uses this to explore the many facets of human nature. The way she writes it, she shows that both personality types can be good - we feel sorry for each in their turn, and at times I honestly couldn't decide which I believed was right. I also really liked the turn around take on the story - the hunted (red riding hood) is actually the huntress. It's almost like this could be the "what comes next" story instead of just a retelling. There are so many layers to this book! Every time I think about it, I discover something else intriguing and amazing. I'm just a little bit speechless when it comes to what I liked about the book. I want to say "I loved ALL OF IT!" but that wouldn't be a very interesting review now would it? lol I'm meandering a bit. The point is, if you're one of the few people who have been living under a rock (like me!) and somehow managed to miss out reading this one, then I'm telling you DO IT NOW! You won't regret it.