southgrove71d6

Jan CS CS itibaren Oxcum, Yuc., Meksika itibaren Oxcum, Yuc., Meksika

Okuyucu Jan CS CS itibaren Oxcum, Yuc., Meksika

Jan CS CS itibaren Oxcum, Yuc., Meksika

southgrove71d6

Bu kitap, sevimli karakterlerle iyi yazılmış ve eyalet Fransa'sına bir yaz kaçışıyla ilgili. Bunun için harika bir yaz okuması. Sonu güzelce sarılıyor ve tatmin edici. Kitapta beni biraz uzak tutan somut olmayan bir şey var. Heidi'nin kederi sırasında ağlamam. Acısının okuyucuya girdiğini hissetmiyor. Bu benim tek sorunum. Diğer her şey güzel. En sevdiğim alıntı: "Aşk sonsuzdur. Keder sevgiye yol açabilir. Aşk kedere yol açabilir. Keder, tıpkı aşkın geriye doğru anlatılan bir keder hikayesi olduğu gibi geriye doğru anlatılan bir aşk hikayesidir. Her iyi aşk hikayesinin içinde saklandığı birçok aşk vardır." Bu kitap Fransa'da bir yaz geçirme isteğimi yeniliyor. Bir gün yapacağım. Umarım Heidi'nin yaz mevsimi kadar büyülüdür.

southgrove71d6

Bu, tüm kitapları en sevdiğim şeylerden biri, kitabı açan ve başlığını sağlayan romanla en iyi bilinen. Maclean'ın başladığı zaman olduğu gibi, sadece yetmişli yaşlarında bir kişi tarafından yazılmış olabilecek bir kitap olabilir. Yüzeyde Maclean, yetenekli ama temelde kusurlu kardeşi, babaları, sevdikleri topraklar ve onları birbirine bağlayan sinek balıkçılığı dini hakkında bir hikaye. Ama aynı zamanda aile üyelerini birbirine bağlayan bağlar ve bu aile üyelerinden birinin umutsuzca başkalarının veremeyeceği yardıma ihtiyacı olduğunda ortaya çıkabilecek kalp ağrısı hakkında söylenecek çok şey var. En önemlisi, son kurtulanın acı tatlı bakış açısıyla anlatıldığı gibi, uzun ve ilginç bir yaşam boyunca ortaya çıkan anılar ve ilişkilerle ilgilidir. Okumayı bitirdikten uzun bir süre sonra bir okuyucuyu göz kamaştırıp rahatsız edecek neredeyse her sayfada pasajlar bulunan güzel yazılmış bir kitap.

southgrove71d6

Bunu bitirmedim çünkü kütüphaneye geri döndü ve film nedeniyle ara doldurma kalabalığında çok popülerdi, bu yüzden yenileyemedim. Şimdi biliyorum ki bu tamamen değişmez bir şey, ama bunun Güzellik ve Canavar'ın modern bir şekilde yeniden anlatımı olduğunu fark etmedim. Bu yüzden tahmin edilebilir buldum (ve bitiremediğim için çok üzülmedim).