fabianherrera

Fabian Herrera Herrera itibaren 51240 Francheville, Fransa itibaren 51240 Francheville, Fransa

Okuyucu Fabian Herrera Herrera itibaren 51240 Francheville, Fransa

Fabian Herrera Herrera itibaren 51240 Francheville, Fransa

fabianherrera

Bu kitabı bir çocuğa gıdıklamadan okumak muhtemelen imkansızdır. Bu kitabın mutlu / dehşet dolu anılarım var.

fabianherrera

gerçekten en sevdiğim okumalardan biri

fabianherrera

Bu kitabı 2 gün içinde okudum, çünkü başladığım dakikanın üzerinde olmasını istedim ve bitirdiğimde hikayeyi yakında unutmayacağımı biliyordum. Bunu açıklamak için bir sürü klişe kelime kullanabilirdim - musallat, üzücü - ama bitirdiğimde, ilk düşüncem Yolun Gazap karşıtı Üzüm olduğu idi: Bir aile yol boyunca yardım bulamadığında ne olur, her durum bir tehdit olduğunda, fırsat değil mi? Birkaç nit seçici şey: kahraman, dinden teknelere kadar her şey hakkında dikkat dağıtıcı bulduğum her şeyi biliyor gibi görünüyor. McCarthy'nin seçtiği bazı kelimeler de dikkat dağıtıcı. Her sayfada "hariç" için "kaydet" kelimesini kullanmanız gerekmez. Ancak, yine, bunlar nit-pick. McCarthy, bir kaşık dolusu konserve şeftali ve umutsuzluktaki umudu ölçer. Asla başka bir McCarthy okumak zorunda kalmam, biri bol.

fabianherrera

Her Zaman Hırsız, asla isteyerek aşırı derecede korkutucu olmamasına izin veren ve kararları biraz fazla basitleştirilmiş ve çerez kesilmiş karanlık bir fantezi kitabıdır. Genel olarak bakıldığında nispeten zararsız ve hemen hemen her yaş aralığına söylenecek iyi şeyler var. Sonbahar mevsiminde zamanında okunacak perili bir ev hikayesi gibi. Hikaye, kış ve bahar arasında sıkışmış o sefil sezonda hayattan sıkılmış Harvey adında bir çocuk hakkında, penceresindeki eksantrik bir ziyaretçiden 'her şeyden uzaklaşmak için çok uzak olmayan bir yere götürülmek için bir teklif alıyor. Harvey için, kasvetli koşullarından kaçınmak için ilginç bir fırsat. Tabii ki, süpürdüğü ev, yoğun bir sis aracılığıyla, harikalar, manzaralar, hediyeler vb. İle dolu mucizevi bir yerdir. Yılın en güzel günlerinin kısa sürede çöktüğü yerlerde, oraya sonsuza kadar varmış gibi görünen gerçek dünyanın aksine. Her mevsim hakkında en iyi şeyler gelir ve daha sık gider, bu da herhangi bir çocuk için bir zevktir. Yaz geldiğinde hemen köşede bir kartopu savaşı olduğunu hayal edin. Onun 'bu' tür bir yer. Kısa bir süre sonra, Harvey daha çok yerleştikçe sihir yıpranıyor. Evdeki bazı karakterlerin davranışları değişmeye başlar ve orada bulunan diğer çocuklardan biri de kötülüğün ayakta olduğu şüphesini uyandırır. Evden kaçma girişimlerinde, bakıcılar buna izin vermek istemiyorlar, Harvey veya diğerlerinin günaha gitmesine izin vermekten tüm durakları çekmeye çalışıyorlar. Harvey, tüm bu karanlık büyü perdesini kanalize eden ve onun tarafından saptırılan herkes için uğursuz planlarını denetler. Sadece fikirleri ona rehberlik ederken, onun ebedi ruhu için bir mücadele olacak. Bu hikayeden aldığım şey, 'boş' günler olarak adlandırılan diğer tüm günleri kaçırdığımızdan gerçekten mutlu olmak için belirli bir süre beklersek. Temel olarak, ne kadar kasvetli görünse de her günü sayın. Oldukça açık ama iyi anlam. Kitabın kendisi o kadar uzun değil ve gerçekten şaşırtıcı olan sadece birkaç şey vardı. Son yarının haricinde nerede açılacağını hemen hemen biliyorsunuz, ilk yarının oynadığı sayılar desenini oluşturuyor. Orta derecede heyecan verici bir sargı var ama yine de sadece ılımlı ... sonuç noktasına göre bazı harika olaylarla. Kitabın en iyi alanı. Sunulandan daha zengin olmayı üslup eden bir stille adil bir okuma. Beğendim. Eğlendim. Sevmedim.

fabianherrera

Karanlık, komik, iğrenç, üzgün, oh ve iğrenç dedim mi? Sabah ve akşam gidip Thyre'nin çocukluğunda tanımladığı bazı sahneler sırasında bunu okurken ürkütücü obsesif kompülsif gagging yapıyordu. Ancak o Strangers ile Candy (şimdiye kadar en iyi tv şovlarından biri!) Spor salonu öğretmen olduğunu öğrenmek için çok mutlu oldu.

fabianherrera

Çin'in dönüşümlerini ve tarihini, bireyin o kültürde yaşaması için bir temel görevi gören anlayışlı ve eğlenceli bir bakış.

fabianherrera

Eğlenceli rahat gizem. Kişisel hayatın ana karakterlerinde neler olduğunu düşündüğümden emin değilim ama gizemden keyif aldım.

fabianherrera

Chronic City ile Lethem onun gerçek bir hayal kırıklığı sanatçısı olduğunu gösteriyor. Sonuna doğru biraz daha iyi hale geliyor ve ikna ettiği Manhattan, daha fazla zaman geçirmek istediğim bir hale geliyor - hizalamak için seçtiği karakterlerle değil. Ve bu bitmez tükenmez harfler! Gerçekten tüm yeteneklerini Yalnızlık Kalesi'nde patlatıp üflemediğini merak ediyor.