sarasantosortiz

Sara Santos Santos itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sara Santos Santos itibaren Texas

Sara Santos Santos itibaren Texas

sarasantosortiz

Çok anlayışlı ve umutlu. Acının ve ıstırabın nasıl anlamlı olabileceğinden zevk aldım. Batı toplumu, acı ve ıstırap radikal bir şekilde benimsendiğinde kişinin katılabileceği manevi deneyimi ve büyümeyi baltalama eğilimindedir. Kitabın ikinci yarısında yaptığı terimlerden de keyif aldım.

sarasantosortiz

Vay! Bu çok iğrençti ve ağladım. Ben böyle bir bebeğim, ama arkadaşımı onu okumaya ikna ettim ve asla okumaz. Alacakaranlık okumaz bile! Ne kadar çılgın? Her neyse, bu kitap çok üzgündü ve çok sevdim, çok gerçek görünüyordu! Gerçekten olabileceği gibi. Margaret Haddix harika bir iş çıkardı!

sarasantosortiz

Translating...

sarasantosortiz

Kesintisiz hareketle hala iyi bir okuma. İlk kadar hoşuma gitmedi - biraz daha formülik ve klişe gibi görünüyordu. Ve söylemekten nefret etmeme rağmen, Harry beni biraz kızdırdı. Bu olumsuzluklar gerçekten güçlü değildi ve üç kitap için sabırsızlanıyorum.

sarasantosortiz

Hiciv korkutuyor. Çok fazla romanda olduğu gibi, arsa sonunda yataklarından gevşiyor ... ama içimdeki ayrıcalıklı-eğer-iyi-anlam yuppie diyor, evet, ah.

sarasantosortiz

Çevirmen: Soroush Habibi Sayfa Sayısı: Toplam 2 Sayfada İki Cilt Anna Karenina Bana göre harika bir kitap ... Hikayenin ve hikayedeki kavramların tam açıklaması kitabın linkinde ... Tolstoy hakkında Ayrıca bağlantısında tam açıklamalar yazdı ... Bu kitap, romantizm, sosyal, felsefi ve biraz politik açıdan çeşitli yönlerde çok ilginç ve değerli bir kitaptı ve Tolstoy'un davranışlarını ve ruh hallerini tanımlamak için bir dahi! Şimdiye kadar kitabı tarif etme gücüm yoktu ... Bence hikayenin tamamı tüm detayları ile okuduğunuzda okumaya değer ... Kitap klasik ama hikayeye bağlanabilir. Modern Yazı Bağışları ... Anlatım yönlerinin klasik yapısını korumak, modern hikayelere doğru biraz daha fazla olma eğiliminde olduğu için ... En çağdaş klasik romanı seçmede dört çağdaş çağdaş yazarın Time Magazine anketinde Anna Carnina'nın Tolstoy adlı kitabı en iyi klasik romandır Sanırım bu unvanı hak ediyor ... Anna Karenina şimdiye kadar okuduğum en iyi klasik kitaptı.

sarasantosortiz

Translating...

sarasantosortiz

Çok düşünceli bir arkadaş oyunu bana birkaç Hannukkahs önce, belki de Noel Baba elflerinden biri olarak yarı zamanlı işim hakkında daha iyi hissetmemi sağlamak için. Şaka yapıyorum. Daha önce hiç elf olmadım. Ama kitap - neredeyse tüm Sedaris'in yazdığı gibi - komik komik komikti.

sarasantosortiz

Böyle bir kitapta bu kadar dalmış olduğumu sanmıyorum ve çok keyif aldım (hatta tavsiye ettim) ama sonra aniden hikayenin yarısında bir şey oldu ve edebi halıyı altımdan çıkardım . Nasıl bir şey "harika bir vay" dan köpürmüş bir yuck demetine gidebilir? Kronik ağrıdan muzdarip bir kişi olduğum için, bu hikayenin ana öncülünü sadece ilgi çekici değil, kişisel olarak dokunaklı buldum - Bu, herkesin vücudunda (aydınlatma) aniden ışık veren acıyla ilgili. Birkaç gün bu konuyu düşünüp tartıştım. Hatta orijinal yazar tarafından trajik bir şekilde kaybolan "gezici" bir aşk dergisi hakkındaki alt bölümden keyif aldım. Bu yüzden hikayenin aniden sevilen bir sayfa çeviriciden bir okuma işine dönüşmesi oldukça sarsıcı ve kafa karıştırıcıydı. Daha iyi olup olmayacağını görmek için kitabın tamamını okumaya devam ettim, ama ne yazık ki hiç iyileşmedi. Geriye kalan tek şey tekrarlıydı, insanların ağrıları vardı ve cildinden ışık çıktı, evet, o noktaya geldim, ama mutlu bir şekilde devam etmek için daha fazlasına ihtiyacım var! Son bir açıklama, hatta okuyuculara düşünecek bir şey bırakacak hiçbir şey yoktu, hiçbir şey yoktu. Ne kadar üzücü, bence harika bir okuma olabilirdi, ama yazar arsaya devam edemedi ve daha önemli bir şeye geliştiremedi.

sarasantosortiz

geek+love

sarasantosortiz

I'm not sure why this book is enshrined as a classic. The second section isn't as good as the first, and the third section isn't as good as either. In fact, the book became a real slog to finish during the last 50 or so pages. Miller explores some interesting ideas, but rarely in ways that are exciting. And like the Latin Mass, the Latin text in the book was very alienating to me as the reader.