inbalcontent

Inbal Content Content itibaren Deori, Madhya Pradesh 487330, Hindistan itibaren Deori, Madhya Pradesh 487330, Hindistan

Okuyucu Inbal Content Content itibaren Deori, Madhya Pradesh 487330, Hindistan

Inbal Content Content itibaren Deori, Madhya Pradesh 487330, Hindistan

inbalcontent

Her şey nesir hakkında. Bazı yazarlar, ders yazmada örnek olarak incelenebilen ve verilebilen, ancak sayfada kuru ve cansız olarak okunabilen teknik olarak parlak nesir üretir. Diğerleri beklenen konvansiyona uymayacak, ancak duygusal tepelere vurabilecek ve okuyucuyu ilerletebilecek cümleler kurarlar. En iyi yazarlar, ikisini birleştirerek okuyucuya tüm duygular uyandıran ve beş duyunun hepsinden gelen yanıtları ortaya çıkaran düzyazı oluşturmak için birleştirir, böylece sahneler zihnin gözünde canlı yaşama gelir. Gary McMahon böyle bir yazardır. Tasvir edilen olaylar korkunç ve yüreklendirici olsa bile, güzellik şeyleri olan cümleler ve paragraflar yaratır. Adamın yeteneğine yakın zamanda yayınlanan romanı Pretty Little Dead Things'tan daha iyi bir giriş yoktur. McMahon, üç yüz sayfası boyunca asla bir duff nota vurmaz, nesrini mükemmele yakın olan benzetmelerle doldurur. Okuyucu asla kötü, sarsıntılı bir referansla gerçek dünyaya geri dönmez. Fırsatçı bir psişik ortaya çıkması harika bir örnektir; "Trevor Dove, sahnesini pastel renklerde hafif ayaklı bir kafesli kaplan gibi hızlandırmaya devam etti." PLDT, karısının ve çocuğunun bir arabadaki son kaybının ardından kahraman ve Thomas Usher ile birlikte açılıyor. çökmesine. Kaza, hem ailesinin kaybı hem de garip yeni bir yetenek kazanmasıyla başa çıkmak için mücadele ediyor. Usher'e göre artık doğrudan iletişim sınırlı olsa da ölüleri görebilir. Ana anlatım boyunca serpiştirilmiş birkaç geri dönüş, bu garip armağanla nasıl anlaşıldığını ve ne yapması gerektiğini nasıl gerçekleştirdiğini gösteriyor. Arsa, sırların, bükülmelerin ve vahiylerin tatmin edici bir karışımını tasvir ederek harika bir şekilde ele alınmıştır. Katmanlar üzerindeki olaylar, varoluş planımızın hemen altında bulunan petek dünyası ile John Connolly'nin Charlie Parker serisi kitaplarını akla getirdi. PLDT, Maine eyaletinin Parker'ın ABD'deki olaylarının cesur şehir içi İngilizce kuzeni olarak tanımlanabilir. Roman, anlatımını son derece iyi ele alınan ve ikincil karakterlerin hikayelerine tatmin edici bir çözüm sunan bir zirveyle sonuçlandırırken, aynı zamanda Usher’in kişisel yolculuğunun bitmediği birçok öneri içeriyor. İkinci bir başlık olan Dead Pretty Things, 2011'de daha sonra aynı yayıncıdan bekleniyor. Bu roman yeterince tavsiye edilemez ve McMahon'un kısa formda olduğu gibi kendini uzun süre eşit derecede becerikli olduğunu gösterir. son beş yıl. Clive Barker ve Stephen King ile tembel karşılaştırmaları yakında insanlar ilk tür romancılarını bir sonraki Gary McMahon olarak tanımlayacak

inbalcontent

Bu kesinlikle iş görüşmeleri hakkındaki ortalama kitabınız değil. Kitap temel olarak her biri üç yanıtı olan birçok röportaj sorusundan oluşmaktadır. Okuyucu büyük olasılıkla ne tür bir cevap vereceğini belirler ve bir sonraki sayfada yazar her üç yanıtı da analiz eder ve her biri bir paragrafta güçlü, vasat veya zayıf olarak değerlendirir. Soruları kendi kelimelerimle cevaplarsam, bunları yazarların cevaplarıyla karşılaştırabildiğimi ve ne kadar iyi yanıt verdiğimi görebildiğimi buldum. Bu kitabı birçok kez ödünç verdim ve kopyamı okuyan birçok insan kendileri için bir kopya satın aldı. Gerçekten çok değerli bir referans aracı.

inbalcontent

http://nwhyte.livejournal.com/1198461.html[return Karışık[return KarışıkBüyük bir okuma: belki de Duvarın düşüşünü ve küreselleşmeyi daha genel olarak yansıtan, kültürler arasındaki bir karşılaşma, dour pazar odaklı dondurulmuş Caledony kolonisi, galaksinin geri kalanına ve kısmen Yeni Oksitan'ın romantik sorunlarına açılmaya zorlanıyor. Caledonian deneyiminin bir sonucu olarak kendi toplumunun sorunları hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğu için Oksitanca anlatıcımız için bir sürü ilginç politika ve genel büyüme. Şimdi bu serinin geri kalanını avlayacağım.

inbalcontent

Bunu lisede okudum ve kesinlikle sevdim. Tekrar okursam nefret eder miydim acaba?

inbalcontent

(kitaplık ve witchoftheatregoing.wordpress.com'a çapraz bağlı) Görünüşe göre bu, Forester'ın “Manzaralı Oda” dan ilham aldı. İlginç bir gerçek, sanırım, çünkü bu kitapta başka hiçbir şey çok farklı veya orijinal hissetmedi. Keşke bu kitaba daha fazla yıldız verebilseydim, ama veremem. Bu daha önce yapılmış bir tema (garip çift toplantı kızı kesildi) ve bu kitabın kalıbı gerçekten kırmadığını söylemekten korkuyorum. Beni yanlış anlamayın - nesir güzel, akıcı ve liriktir - İspanya'ya hiç gitmedim, ancak Sternberg'in Barselona tanımına tamamen kapıldım. Kelimelerle yolu muhtemelen tüm bu roman için tasarruf lütufudur, çünkü bir süredir güçlü dinlenme (aktif olmayan) açıklayıcı görüntüler kullanarak bir şeyler okudum. Miranda'nın ablası olarak inanılmaz derecede zorlayıcı olduğunu ve bu kitabın çoğu boyunca sade bir şekilde can sıkıcı olduğunu hissettim. Evet, anlıyorum yabancı bir ülkedeki kız kardeşin için endişelisin ve onun ruh hali hakkında endişelisin, ama eylemlerin çoğu üstündeydi. Öte yandan Olivia, çok eğlenceli bir karakterdi (kitabın açılışı sırasında sadece duygusal bir erime yaşadığını düşünüyor). Sadece Barselona'daki maceraları hakkında sayfa sayfa okuyabilirdim. Bununla birlikte, bir aşk hikayesi olmalıydı, bu yüzden aşık oldu ve bundan sonra çok sıradan hale geldiğini buldum. İyi okumak istiyorsanız, bu kitaba göz atın, ancak umutlarınızı düzeltemeyin. Sternberg'in Barselona turunun tadını çıkarın ve rahatlayın.

inbalcontent

Momo'nun kalbi yırtılmış olabilir, ancak Toji bunu düzeltmek için elinden geleni yapıyor ve sadece iyi zamanlar vaat ediyor. Kiley kalp değişikliğinden muzdarip ... ama Momo'nun fikrini değiştirmek için çok mu geç? Toji ve Kiley arasında sıkıştı- Ne yapmalı bir kız? Bu sırada Ryo, Sae'yi aşırı önlemlere itiyor - pişman olacağı bir şey yapacak mı?

inbalcontent

Great book with a very detailed experience of what Manny Lawton went through during the Death March, 3 Hell Ships and his time in O'Donnell and Cabantuan, among other POW camps.