graphicious

Cristi Cotovan Cotovan itibaren 31110 Noáin, Navarra, İspanya itibaren 31110 Noáin, Navarra, İspanya

Okuyucu Cristi Cotovan Cotovan itibaren 31110 Noáin, Navarra, İspanya

Cristi Cotovan Cotovan itibaren 31110 Noáin, Navarra, İspanya

graphicious

Dullsville. Bu zamandan sonra dizileri sevmedim.

graphicious

Herhangi bir şekilde bizden farklı insanlara karşı çok fazla duygu uyandırır. Bu hikayenin bir parçası olmak ve kararlar almaya yardımcı olmak istedim, ancak çoğu zaman seçeceğim yazarın seçtiği şeydi.

graphicious

Güzel, güzel, güzel.

graphicious

Hala iki ailenin, doğum ailesinin ve küçük bir çocuk olarak kaçırıldığı ailenin gerçekliğine uyum sağlarken, on yedi yaşındaki Janie uzun zamandır kaçırdığı kaçırıcı hakkında şok edici bir keşifte bulunur. Cooney Harika!

graphicious

Çok üzücü. Ama okuyun. Bir gün sürecek.

graphicious

Son kez bedava seks hakkında şikayetçi olduğumu biliyorum ama şimdi bedava uçan uçuyoruz. Woods, sevgiyle tarif edildiği gibi havacılık için tamamen başka bir zorluğa sahip. Bu kitaplar gittikçe daha fazla çürümeye başladı ve onları uzun zamandır pallat temizleyicileri olarak gördüm. Ama bu o kadar hum davul ki, her şeyden önce eski taşla yapılabilir. Zaman geçirmek için iyi ama gerçek bir kitap zamanı.

graphicious

Bu kitabı okumak eğlenceliyken, Becky Bloomwood'u gerçekten sevdiğimi söyleyemem. Alışveriş onun tek problemi değil - onun kompulsif yalanı beni deli ediyordu! Ve her nasılsa onunla her zaman yoluna girdi ...