companybrochure

John Wilson Wilson itibaren Głużek, Polonya itibaren Głużek, Polonya

Okuyucu John Wilson Wilson itibaren Głużek, Polonya

John Wilson Wilson itibaren Głużek, Polonya

companybrochure

Bu kitap, Elizabeth Gilbert'ın çok dağınık bir boşanma da dahil olmak üzere bir dizi zorluğun ardından, özveri ve zevk arasında hayatında denge bulma arayışıyla ilgili bir anı. Gilbert dört ay İtalya'da, zevk peşinde (yemek ve İtalyan dili şeklinde), dört ay Hindistan'da bir Ashram'da yaşıyor, meditasyon sanatını uyguluyor ve Endonezya'da dört ay onu dengelemeyi öğreniyor özveri ve yeni sevgisiyle kendini hissetme. İtiraf etmeliyim ki bu kitabın biraz yeni bir yaş olmasını bekliyordum, ama gerçekten değildi. Gilbert'in maneviyat, yaşam ve aşk hakkında söylediklerini, zorlayıcı ve düşündürücü olduğunu buldum.

companybrochure

Sonunda vampirler ve kurtadamlar hakkında okumaktan yorulan ortaokul / lise öğrencileriniz varsa, onları bu harika romana yönlendirin. Bu konuda en şaşırtıcı şey, anonim olarak yayınlanmış olsaydı, kesinlikle bir kadın ve muhtemelen bir Afgan kadını tarafından yazıldığını düşünürdüm. Bunun yerine, Afganistan'daki ABD ordusunda görev yapan bir adamın ilk romanıdır. Bu inanılmaz, çünkü yazar, zekice deforme eden yarık dudağı nedeniyle geleceği kasvetli görünen bir kız olan genç Zulaikha'nın zihnine ustaca girdiği için. Ancak Zulaikha'nın büyük bir iç gücü var ve kendisi ve ailesi hakkında büyüleyici bir keşif yolculuğuna çıkarken engellerinin üstesinden gelmeye kararlı. Neşeliyor olmasına rağmen sonunda ağladım. Savaş ve Afganistan'ın bir ömür boyu sürecek kadar duyduğunuzu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu kitabı oku.

companybrochure

This book was long and tedious.I almost put it down, but kept plowing through it. The last 100 pages were the best. The author is overly descriptive, which bogs the action down and leaves nothing to the imagination. She doesn't always clarify the role of characters. I will not be reading any further books by her.