brunocfca

Bruno Schmidt Schmidt itibaren Алтынарык, Kazakistan itibaren Алтынарык, Kazakistan

Okuyucu Bruno Schmidt Schmidt itibaren Алтынарык, Kazakistan

Bruno Schmidt Schmidt itibaren Алтынарык, Kazakistan

brunocfca

Şu anda hayatta olduğum yerde olabilir, ama bazı fikirler tarafından biraz sersemledim. Başka yerlerde, Liz araba ile vurulmuş 15 yaşında bir genç. SS Nil üzerinden "Başka Yerlere" gider ve doğmadan önce ölen büyükannesiyle birlikte yaşar. Başka yerlerde yaşayanlar dünyaya bebek olarak dönmeden önce geriye doğru yaşlanırlar. Yaşlılar için gençlik kazanmak muazzam bir nimettir. Liz için, o asla büyük göğüsler almak veya sürücü öğrenmek gibi "eğlenceli şeyler" yapmayacak demektir. Önerme hoşuma gitti. Bana yerlerde biraz sevimsiz görünüyordu, ama ilginçti. Köpek dünyasının müziklerini de çok seviyorum. En sevdiğim bölüm, Liz'in boksörü Lucy'nin bakış açısıyla yazılmış ilk bölüm. "İki ayaklı" karakterini özlüyor ve nereye gittiğini merak ediyor. Liz'in artık hayatta olmadığı üzücü gerçeğini tartışmanın harika yolu, aşırı duygusal değil çünkü Lucy'nin büyük endişesi, kibble yemeğinin boş olacağı.

brunocfca

Bu kitap aracılığıyla öğrenmek çok eğlenceliydi. Öğretmen bize bu kitabı kullanarak gumpaste'den çiçeklerin nasıl kalıplanacağını öğretmek için gerçekten iyi bir araç kullandı.

brunocfca

Bu kitap gerçekten keyif aldım. Film çıktığında görmüştüm ama kesinlikle kitap kadar iyi değildi. Virginia woolf'un yazısının büyük bir hayranı değilim, ama yine de hayatının hikayesini ilginç buluyorum. En sevdiğim karakter savaş sonrası anne, 5 yaşındaki bir oğlumla birlikte ayrılmayı hayal bile edemiyorum.

brunocfca

Translating...

brunocfca

çocuğun hikayesi ... çocukça ... Bence güzel ... neyse ki film harika (sadece bu) ...

brunocfca

sulu romantizm ve oldukça iyi bir aksiyon bölümü ile dolu oldukça iyi bir kitaptı. sadece güneşte bir bardak limonata ile oturmak istiyorsanız okuma tavsiye.