jujuchen01

Pin itibaren Sokolino, Yaroslavskaya oblast', Rusya, 152370 itibaren Sokolino, Yaroslavskaya oblast', Rusya, 152370

Okuyucu Pin itibaren Sokolino, Yaroslavskaya oblast', Rusya, 152370

Pin itibaren Sokolino, Yaroslavskaya oblast', Rusya, 152370

jujuchen01

Şimdiye kadar okuduğum en rahatsız edici romanlardan biri; okuyucunun viseral ve ahlaki toleransının sınırları ile flört eder, sonra onları kaçınılmaz olarak aşar. Rahatsızlıktan teröre geçiş zekice yönetilir.

jujuchen01

Matar, toplum içinde bir masal inşa etmek için çocukluğun durma ve belirsiz duygusal alanını mayınlar. 9 yaşındaki kahramanı olan Süleyman, yetişkin dünyasının karmaşık ve konuşulmamış kurallarını deşifre etmek için mücadele ediyor, bu da Kaddafi’nin hükümeti tarafından casusluk yapıp bastırıldığı için 70'lerin sonunda Libyalılarınkini yansıtan bir mücadele. Matar’ın ince çıkışı trajik, güzel ve şiirsel.

jujuchen01

Oh bayanlar, bunu okumak zorundasınız! Jennifer Crusie, akıllı ve şımarık kahraman markasıyla geliyor, ancak çok farklı ve taze okuyan perili bir ev hikayesi ile. Hatta bazıları korkutucuydu! Bir sürü iç açıcı. Gülümsemek.

jujuchen01

Bokanovsky grubu kast sistemi ile gelecekteki kanalizasyon işçisi olarak binlerce embriyo üreten "toplum yeni dünya" gelecekteki toplum kitlesinin temelidir. Lenina Crowne ve Bernard Marx, Malpais New Mexico'daki "Savage Reservation" da tatildeydi. Kısa bir süre sonra çift, rezervasyonda yaşayan Linda ve John ile karşılaştı, çünkü Thomas'dan (Bokanovsky grubundaki Kuluçkahane ve Koşullandırma Direktörü) ayrıldığından sonra Linda, John adında bir oğlu doğurdu. Bernard, Linda'nın uzun zaman önce tatillerinde kaybedilen Thomas'ın kişi olduğunu fark ettiğinde. Thomas ve Linda'yı Thomas'ı yeniden birleştirmek için Londra'ya geri getirdi ve John'un annesinin ona çok şey anlattığı “cesur yeni dünyayı” görme hevesi.

jujuchen01

Bu kitap çok çekici. David Wiesner'ı yeni keşfettim ve beni havaya uçurdu. Yaratıcı idealleri veya hayal gücü olan herkes bunu sevmelidir.

jujuchen01

Imaginary friends are real ...