privetmozg

Alla Grigoryeva Grigoryeva itibaren Moose Range No. 486, SK, Kanada itibaren Moose Range No. 486, SK, Kanada

Okuyucu Alla Grigoryeva Grigoryeva itibaren Moose Range No. 486, SK, Kanada

Alla Grigoryeva Grigoryeva itibaren Moose Range No. 486, SK, Kanada

privetmozg

Her ne kadar muhafazakâr davransam da, ne bekleyeceğimi bilmiyordum. Başkaları ile görüştükten sonra, bir arkadaşım mükemmel bir cevap verdi: "Kararlarına veya başkanlığına katılmasanız bile, neden anlayacağınıza ve karar verme yeteneğine saygı gösterebilmelisiniz." Bir anıya ilginç bir yaklaşım olarak, erken yetişkinliğim sırasında zamanın en kesin anlarından bazılarıyla sahne arkası açıklamalarını okumaktan çok etkilendim.

privetmozg

Kitap çok komikti ve tamamen okumaktan keyif aldım. Çok basit ve kolay bir okuma olduğu için 4 yıldız verdim. Naptime Yeni Yeni Saat, yeni bir anne olarak yaşam ve bilmediğiniz, bilmeniz gereken her şey ve henüz öğrenmediğiniz tüm şeylerle ilgilidir. En sevdiğim çizgilerden biri, "... tiran, evlerinin ciğerlerinin tepesinde çığlık atıyor, elbette" Hey, Spa sesleri lütfen! "Der, hamile olduğunu bildiğim birkaç kadınım var bu kitabı satın alacağım. Büyük bir kahkaha attım ve eminim yapacaklar. Özellikle 1. kez anneler oldukları için.

privetmozg

Vakıf serisinin bilim kurgu "büyük ustalarından" biri olarak kabul edildiğini biliyorum, ama fanatizmi hiç anlamadım. Ancak, bu bir önceki iki daha çok keyif aldım. Yine de "Vakıf'ın Kenarı" okumak için yeterli değil.

privetmozg

Zendagai Toe Pass içinde Khodet Basezesh

privetmozg

Tim Waggoner, daha önce piyasaya sürülen bir roman olan Necropolis'i genişletti ve okuyucuları zombi özel göz adı Matt Richter ile vahşi bir yolculuğa çıkardı. Richter, Nekropolis olarak bilinen vampirler, lykes, iblisler, vb. dedi. Richter, söz konusu eseri almasına yardım etmeyi teklif ediyor. Tabii ki, bunu söylemek yapmaktan daha kolay ve Matt ve Devona yol boyunca her türlü belaya giriyor! Nekropolis, gizemli açıdan da ağır bir kent hayalidir. Wagoner bu hikaye ile harika bir iş çıkardı ve iki takip romanı olacağını duyduğum için çok mutluyum. Waggoner'ın yazımı çok açıklayıcı. Okurken, hikayeye dahil olan çeşitli varlıkları resmedebildim ve onları savaşırken görebildim. Nekropolis, herhangi bir kütüphaneye harika bir ek olacaktır. Paranormal hayranları, birkaç türü geçtiği için Nekropolis'ten de keyif alacaklar. Önerilen. İçerik: Hafif Şiddet, Uyuşturucu Kullanımı, Küfür (İnceleme ayrıca MonsterLibrarian.Com'da da yayınlanmıştır)

privetmozg

Per, kendisi için daha fazlasını isteyen köylü bir kızdır. Bencil ve hırslı. Doktor olarak eğitildikten sonra Pharoah'a cariye olarak getirilir. Thu'nun tutkusu onu ne kadar ileri götürecek? Ne kadar uzağa düşecek? bu kitap harikaydı. Thu'yu çok sevmedim, ama aynı zamanda ona sempati duydum. Bu, Mısır hayranı veya tarihi bir kurgu tutkunu iseniz mutlaka okunmalıdır. Ben her ikisi de hayranıyım çünkü bu büyük bir okuma oldu.

privetmozg

Like a comfy pair of slippers, his novels are about nothing but the mundane details of life, lovingly depicted.