hermes_renato

Hermes R R itibaren Mayo-Kani, Kamerun itibaren Mayo-Kani, Kamerun

Okuyucu Hermes R R itibaren Mayo-Kani, Kamerun

Hermes R R itibaren Mayo-Kani, Kamerun

hermes_renato

Çevirmen: Soroush Habibi Sayfa Sayısı: Toplam 2 Sayfada İki Cilt Anna Karenina Bana göre harika bir kitap ... Hikayenin ve hikayedeki kavramların tam açıklaması kitabın linkinde ... Tolstoy hakkında Ayrıca bağlantısında tam açıklamalar yazdı ... Bu kitap, romantizm, sosyal, felsefi ve biraz politik açıdan çeşitli yönlerde çok ilginç ve değerli bir kitaptı ve Tolstoy'un davranışlarını ve ruh hallerini tanımlamak için bir dahi! Şimdiye kadar kitabı tarif etme gücüm yoktu ... Bence hikayenin tamamı tüm detayları ile okuduğunuzda okumaya değer ... Kitap klasik ama hikayeye bağlanabilir. Modern Yazı Bağışları ... Anlatım yönlerinin klasik yapısını korumak, modern hikayelere doğru biraz daha fazla olma eğiliminde olduğu için ... En çağdaş klasik romanı seçmede dört çağdaş çağdaş yazarın Time Magazine anketinde Anna Carnina'nın Tolstoy adlı kitabı en iyi klasik romandır Sanırım bu unvanı hak ediyor ... Anna Karenina şimdiye kadar okuduğum en iyi klasik kitaptı.

hermes_renato

Bu klasik bir Maeve Binchy kitabı, aslında ilk kitaplarından biri olduğunu düşünüyorum. Kitabı beğendim, 4 kısa öykü, benim favorim değil, ama gerçekten Maeve Binchy'yi seviyorum. Karakterleri ve hikayeleri çok iyi, özünde İrlanda. Özellikle burada İrlanda'da olduğumla ilgili olduğunu düşündüğüm Flat in Ringsend adlı kısa bir hikaye var. Bu karakter ve onun hikayesi ben ve zaman zaman burada nasıl hissettiğim olabilir.

hermes_renato

Good content, but Pink was terribly repetitive--a glossary? Really? Not to mention that he comes off as a used-car salesman. Let your book speak for itself!