celdee

Celina De Guzman De Guzman itibaren Hirli, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Hirli, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Celina De Guzman De Guzman itibaren Hirli, Madhya Pradesh, Hindistan

Celina De Guzman De Guzman itibaren Hirli, Madhya Pradesh, Hindistan

celdee

Bu kitabı çok sevdim. Okuyucunun OZ dünyası ve siyaseti hakkında ayrıntılı bilgi verir. Aynı zamanda Batı'nın Wicked Witch'i ve kötülüğün anlamı hakkında daha derin bir anlayış sağlar. Harika okuma!

celdee

* Ses sürümüne dayalı inceleme Bu güzel yazılmış ve hassas bir şekilde yürütülen çalışma, güzel mavi gözler için tüm gücüyle isteyen genç bir siyah kızın çirkin bir hikayesini anlatıyor. Her ne kadar bu hikaye ırk, siyah / beyaz, güzellik, siyahların nefret ve beyaz çirkinliklerine göre kendi çirkinliklerine olan inançlarını araştırsa da, özellikle dokunaklıdır, çünkü genç bir siyah kızın masum gözleri aracılığıyla bunu yapar. Güçlü bir mesajla zamansız bir hikaye, ses sürümünü biraz kafa karıştırıcı buldum. Karakterlerin birkaçını karıştırdım ve sonun kafa karıştırıcı olduğunu düşündüm çünkü audioversion'un aniden sona erdiğinden mi yoksa gerçek hikayenin mi bitip bitmediğinden emin değildim. Bir dahaki sefere asıl baskı sürümünü okurdum.

celdee

Bu kitaba girmek için defalarca denedim ama bitiremedim. Birçok insanın onu sevdiğini biliyorum, ama beni rahatsız eden bir şey vardı. Ben buna bağlı kalmaya çalıştım, ama yaklaşık yarıya kadar kendimi bıraktığımı gördüm. Fikrimin değişip değişmediğini görmek için bir kez daha almayı deneyebilirim, çünkü her zaman okumak istediğim bir kitaptı.

celdee

Only 2 stars because it was such a compelling page-turner. Just when you thought it couldn't get more ludicrous, yep, it did.

celdee

Czerneda's first book of her second series is quite as wonderful as A Thousand Words for Stranger, but completely different in it's style, characterization, and overall feel. She definitely matured in her writing style, and as per usual, continues to have creative ideas and executes them well.