medeaame

Medea Alderuccio Alderuccio itibaren Rajagiri, Kerala, Hindistan itibaren Rajagiri, Kerala, Hindistan

Okuyucu Medea Alderuccio Alderuccio itibaren Rajagiri, Kerala, Hindistan

Medea Alderuccio Alderuccio itibaren Rajagiri, Kerala, Hindistan

medeaame

Bu kitabı gerçekten sevdiğimi itiraf etmek neredeyse utanıyorum! Her iki kızım da sevmediklerini söyledikten sonra fazla bir şey beklemiyordum. Sınırlardayken,% 60'lık indirimleri sırasında kitabı gördüm ve başlığın tanıdık geldiğini biliyordum, bu yüzden aldım. Bu konuda övünme sonra, hiçbiri zevk olmadığını öğrendim. Goodreads üzerinde diğer değerlendirmeleri bakmaya karar verdi. Yine, bu konuda birçok olumsuz şey yazılmıştır. Ama - oh iyi. çok şükür hepimizin farklı tatları var. LA'da yaşayan Courtney'nin hikayesi budur. İlk sayfada, uyanır - ve kendini başka birinin bedeninde - ve bu diğer kişinin döneminde bulur. Şu anda Jane Austen'in İngiltere'de yaşayan Jane Mansfield. Yine de, Kaliforniyalı bir kızın anıları var. Söylemeye gerek yok, farklı bir dönemde nasıl davranacağını öğrenmesi gerekiyor. Hikayeyi komik ve büyüleyici buldum - ve tüm zaman / alan sınırlamaları sorusunu sevdim - aynı anda iki yerde var olabilir miyiz ???? Neyse - hızlı eğlenceli bir okuma oldu!

medeaame

Çocuğun ihlali dehşeti içinde, bizi ahlaki olarak kabul edilebilirliğin ötesine geçen bir gerçeğe taşıyan sarhoş edici yazının güzelliği ortaya çıkar. Son derece anlaşılır olan Humbert'in açıklaması bizi sözleşmelerle karıştırıyor ve asla ona karşı bırakmıyor. Bu başarıya ulaşan bir yazarın tüm hayranlığı benim. Ve evet, pedofili karşı duruşta sadık kalıyorum. Ama belki de bu yüzden bu kitabın büyüsüne hayret edemem ama şaşırmam.

medeaame

Çok tahmin edilebilirdi ve ilgimi çekecek kadar iyi bir hikayeye sahip değildi.

medeaame

Rice'ın vampir kitaplarını hiç okumadım, ama bir arkadaşım bu vampir olmayan ama yine de doğaüstü romanı önerdi. Hikaye yüzyıllar ve ülkeler boyunca geçiyor ve çok görsel.

medeaame

Serinin bu son sayısında Massie, hayatında yeni bir aşamaya başlarken kendini bulur. Son kitaptaki akıl hocasının ölümü onu sadece acı veren bir kayıpla değil, Maurice Blanch'un tüm mülkünü terk ettiği için bir servetle bıraktı. James Compton'la birlikte son kitapta da güzel ve hoş bir şekilde ilerleyen bir romantizme başladı. Sonunda Maurice'e, aralarında tehlikeli hiziplerin sekmelerini tutma girişimlerinde hükümete yardım edeceğine söz verdi ve bu kitap, sırayla bir kolejde bir öğretim pozisyonu almayı kabul ettiğinde bu söz üzerinde iyi olduğunu buluyor. tehlikeli unsurların tutulup tutulmadığını görmek için. Bu ilginç bir tarihi roman, tıpkı Hitler'in Almanya'da iktidara gelmesiyle gerçekleşiyor. Massie bu konuda ÇOK endişe duyuyor, gizli servisdeki amirleri Komünizm tehdidine odaklanıyor. Elbette bir cinayet var ve elbette Massie bunu çözüyor, ancak bu kitaptaki gerçek hikaye, Birinci Dünya Savaşı'nın hayatta kalanlara verdiği sürekli maliyet ile ilgili.

medeaame

Very light reading but a little annoying as the character's actions are very repetitive and indecisive.