fileheat

Fileheat Themes Themes itibaren Monroe, OH 45050, Birleşik Devletler itibaren Monroe, OH 45050, Birleşik Devletler

Okuyucu Fileheat Themes Themes itibaren Monroe, OH 45050, Birleşik Devletler

Fileheat Themes Themes itibaren Monroe, OH 45050, Birleşik Devletler

fileheat

Truman Capote bir şaheser yazdı! Gazetecilik ve kurgu karışımı. Nasıl istediğinizi iki terim birlikte yapın. Bay Capote bir gazeteci gibi bilgi toplar, ancak düz bir gerçek hikayeden ziyade, gerçekleri alır ve kullanır, yeni yazma ve boşlukları doldurur. Holcomb, Kansas'ın "ideal" dünyasını ve öldürüldükleri o kader geceden önce The Cutters'ın hayatını yaratır. Cinayetten sonra ne olduğunu öğrenene kadar okumayı bırakamazsın! Genellikle "In Cold Blood" gibi ünlü kitaplar bana tüm hype'ın ne hakkında olduğunu merak ediyor. Ancak bu kitap bir yaşam tarzı ve zaman portresi ve şüpheli bir cinayet gizemi olarak sunuyor. Erkekler ve Kadınlar için okumak gerekir!

fileheat

Bu modern / orta çağlar Kral Lear şişleri Shakespeare, modern kültür ve diğer her şeyi üstlenir. Macbeth ve Lear'ı sınıfta yaptığımdan beri okudum ve ilgimi çekti. Ortaçağ küfür bir sürü. Aslında daha çok hoşuma gidiyor.

fileheat

Hiç boşa para verip de bide zamanınızı harmayın..Ne gerilim, ne macera tarzı bile yok kitabın ki gereksiz yere boşa uzatılıp durmuş.. Olaylar çok karışık takip edilmiyor, anlatım sıkıcı.. Yazıları da sık kitabın çok zorlanarak okudum bitmek bilmedi :S

fileheat

Mükemmel!!! Bu kitabı oku.

fileheat

Translating...

fileheat

Take a bit of Harry Potter's storyline, mix in a bit of the Bartimeues Trilogy, a dash of pure imagination, and some good ol' fashion old timey comedy and you have this book. It's takes Sophie Hatter, a hatmaking genius, on a journey to change back to her original self, because of the Witch of the Waste. On the way, she meets a fire demon, a magician's apprentice, and a horrible wizard. So I don't spoil anything, just read it! you will be amazed by the book!