anoushmortazavi

Anoush Mortazavi Mortazavi itibaren Kunj, Bihar 805141, Hindistan itibaren Kunj, Bihar 805141, Hindistan

Okuyucu Anoush Mortazavi Mortazavi itibaren Kunj, Bihar 805141, Hindistan

Anoush Mortazavi Mortazavi itibaren Kunj, Bihar 805141, Hindistan

anoushmortazavi

Keşke bu fazla 5 yıldız verebilir. Bu çok ilginç bir hikaye ve bir hikaye anlatmanın ilginç bir yolu. 3. kişiden 1. kişiye anlatımı değiştirmeyi seviyorum. Çok orijinal.

anoushmortazavi

bu kitabı gerçekten sevdim ... güçlü CE gibi karakterleri ve nadiren konuşan ancak eylemlerle sadakatle olan aşklarını gösteren charter'lar .... ama tüm eylemleri ve eylemleri, çok tatlı ... 25-26 yaşlarında hala bakire olan charter nerede ..... 1. gece bailee ile aynı, nasıl bilmiyorum ... hepsi içgüdü güven hahahahaha .....

anoushmortazavi

kurnaz zekâ ile iyi yazılmış

anoushmortazavi

Epik. Başka kelime yok. Bir Japanophile olarak bunu okumak için bu kadar beklediğime inanamıyorum; kültürel yanlışlıklar hakkındaki endişelerim şimdiye kadar temelsiz görünüyordu. Zevklerim için küçük bir maço, ama şimdiye kadar gördüğüm en güçlü ve en karmaşık kadın karakterlerden birine sahip. Kitap ilerledikçe, binlerce kişiden oluşan bu kadrodaki her bir karakterle empatik ve eşit elli Clavell'in ne kadar etkilendiğinden etkilendim ... Sizi ustalıkla X karakteriyle sempati içine sokuyor, sizi düşmanlarına kızdırıyor ve sonra sizi düşmanların beyni ve siz farkına varmadan SENİN tarafındasınız, sizi başka birine geçirene kadar. Tüm tarihsel dramalar, dünyanın nüanslı "kendi-öyküsünün kahramanı" gerçeğine o kadar sadık olsaydı ... ve kültür şokuna, kültürel yanlışlara, yeni bir kültüre daldığınızda geçirdiğiniz dönüşümler (ve ters kaymalar) .... bitirmek biraz zaman aldı, ama buna değer.

anoushmortazavi

Kadınlar için çok güçlendirici üçleme, aynı zamanda bir çiçek kreşine sahip olmak istememi sağlıyor. Sevgi ve yaşam ile zor bir zaman geçiren ve mutlu bir son için ümit veren bir kadın için ağrı kesici gibi. Lily ve onun güzel bebeğini seviyorum.

anoushmortazavi

# 10: Fahrenheit 451, Ray Bradbury Klasikleri daha fazla okumak için kendime meydan okuduğumda, daha önce birçok kez okumayı düşündüğüm bir kitap olan Fahrenheit 451'i aldım. Ufkumu genişletmek için daha az güncel kurgu ve daha çok denenmiş ve gerçek "ünlü" literatürü okumaya çalışmamın bir nedeni olan, doğumumdan önce yazılan herhangi bir şeye karşı bir önyargı var. Bu kitabın huşu içinde duruyorum. Arkadaki kitapçık, "Ray Bradbury'nin klasik sansür ve meydan okuma romanı" olarak adlandırıyor, ancak ben buna edebiyata bir aşk mektubu diyorum. Bunu okuduktan sonra ham hissediyorum, kitapların bir şaka (sadece bir suç değil) ve tv'nin dünyanın can damarı olduğu bir geleceği hayal etmekten korkuyorum. Yine de, bundan daha fazlası, kanında, ruhunda okuma yapan birinin akan nesirinden daha fazlası. İnsanların geride oturduklarını ve bu kadar kutsal olduğunu düşündükleri bir şeyleri izledikleri, yok ettikleri, kötülediklerini izledikleri rahat yol, bir şeyin temelde yanlış olduğunu ve yine de olmasına izin verdiğini bilerek toplumun daha büyük bir resmini çağırıyor. Çünkü daha kolay. Çünkü daha temiz. Hayat temiz değil, hayat kolay değil. Temiz ya da kolay olmayacağına inandığınız şey için ayağa kalkın. Ama "kirli", kendinize ve geçmişinize baktığınızda yeni bir anlam kazanır ve gördüğünüz şey budur.

anoushmortazavi

Kara, "Devrim o kadar iyi yazılmış ve emici ki, onu indiremedim. Donnelly, dünyaya öfkeli modern genç Andi Alpers'ın hikayelerini, Fransız Devrimi'nin ortasında yaşayan bir genç olan Alexandrine Paradis ile iç içe geçiriyor. ve İskenderi yüzyıllar arayla yaşıyor, hikayeleri de trajik görünüyor. Karakterler ilgi çekici, tarihi gerçekler ve Paris fonu heyecan verici. Devrim, bir süredir okuduğum en iyi YA romanlarından biri. "