nasrulsyafiq

Syafiq Shukri Shukri itibaren Jakunówko, Polonya itibaren Jakunówko, Polonya

Okuyucu Syafiq Shukri Shukri itibaren Jakunówko, Polonya

Syafiq Shukri Shukri itibaren Jakunówko, Polonya

nasrulsyafiq

Tarihsel köklü kurgu. Bu kitabı son birkaç yılda iki kez okudum. Bence çok iyi yapılmış ve bu yüzden "popüler kurgu" kaçınarak benim kural yeniden düşünüldü. Ken Follett bir dizi casus gerilim filmi yazdı, ancak bu kitap onlara muhteşem bir tezat oluşturuyor. Hala bir gerilim filmi heyecanı var ama çok daha derin. Follett konuyu yoğun bir şekilde araştırdı ve okuyucu ödüllendirdi. Roman, İngiltere'de orta çağın sonlarında geçiyor. Ana karakterler hayatlarını bir katedral inşa etmeye odaklarlar. Hikaye, çabalarının tüm entrikalarını, romantizmlerini, trajedilerini ve zaferlerini kapsar. Karakterler çok iyi gelişmiştir ve hikayeyi yönlendirir.

nasrulsyafiq

Kahramanı Logan McCrae ile dizide ilk. İskoçya'nın Aberdeen kentinde çalışan genç bir Dedektif Sargent. NE İskoçya'nın kültürünü, insanlarını ve çevresini hissetmek için harika bir iş çıkarır ve hikayeyi iyi örer. Kesinlikle daha fazla okurdum, ama bunu tehlikeye sokmak ya da kurban olarak çocukları uyarmak.

nasrulsyafiq

Tamam, itiraf ediyorum. Bazen romantizm romanları okurum. Neden bu kadar aptal unvanlara sahip olmaları gerekiyor? Hızlı bir romantizm düzeltmesine ihtiyacınız varsa, bu oldukça iyi bir çözümdür. Çılgınca imkansız olmanın aksine sadece hafif olasılıksız. Covenant tarafından yayınlanmıştır, bu yüzden en azından açık saçık değildir.

nasrulsyafiq

İyi mizah, harika hikayeler, yüksek maceralar. Çok ilham verici ve kesinlikle tavsiye edilir.

nasrulsyafiq

Fast paced and intense. Definitely want the next book in the series, and will probably see the movie. Has violent parts and the most randomly placed swear words. Nothing too major but it just seemed forced. (I understand if the character is in a fit of rage to drop a swear word, but some of them were so out of place I had to roll my eyes.)

nasrulsyafiq

...TP recommeded

nasrulsyafiq

Всегда с огромным удовольствием перечитываю эту книгу. Настолько она хорошо написана, настолько она живая. В ней столько всего происходит, хотя в книге. всего лишь приключения обычного вздорного мальчишки.

nasrulsyafiq

Not as good as her other books.