joeytandofashion

Joey Tan Tan itibaren Rovereto sul Secchia MO, İtalya itibaren Rovereto sul Secchia MO, İtalya

Okuyucu Joey Tan Tan itibaren Rovereto sul Secchia MO, İtalya

Joey Tan Tan itibaren Rovereto sul Secchia MO, İtalya

joeytandofashion

Bu kitap, selefi Firelight'ın yaptığı gibi onunla meşgul edildi ... Ne olacağını bilmek zorundaydım ... Sanırım bu kitabın çekişi (en azından benim için) ne istediğine ve neye karşı mücadelesi herkes onun istemesini istiyor ... Bence baskıcı erkeksi dinamiği bu kitaptaki gerçek antagonist ve bence kadın bakış açısıyla bu eski modası ideallere karşı isyan etmek istemekle kesinlikle ilgili olabilirim .... Bu kitap sadece çok kısaydı .... Bir roman yazmanın nasıl bir şey olduğunu bilemiyorum ama bunu söyleyeceğim ... Bayan Jordan, bizi tutacaksanız iki yılda bir serbest bırakmalısınız bu kadar gerginlik içinde! Bir sonraki (umarım daha uzun) kitabı dört gözle bekliyorum ...

joeytandofashion

Bu kitabı seviyorum. Güzel ve orijinal ve gerçekten Anderson'ın benzersiz yazı stili ile karakterle bağlantı kurdum. Bu, Lia'nın yeme bozukluğu ve en iyi arkadaşı öldükten sonra suçluluk duygusuyla mücadele etmekle ilgili, ama bundan çok daha fazlası. Baskı ile ilgilidir; - akranlardan, toplumdan ve aileden - kimlikle ve kendinizle en çok ilişkilendirdiğiniz şeyi bildiğinizde ne yaptığınız sizi öldürmek ve sevdiklerinize zarar vermektir. Acı ve sevginin düello kılıçları hakkında ve üçüncü kez tekrar okuduğumda bile, beni en beklenmedik zamanlarda ağlattı. En sevdiğim bölümlerden bazıları Lisa'nın küçük kız kardeşi Emma ve annesiyle etkileşime girmesini içeriyordu, çünkü ailenin ne kadar karmaşık olabileceğini mükemmel bir şekilde tarif ediyor, aynı zamanda onları sevmek ve korumak için nasıl temel bir içgüdü olduğunu. Hiç yeme bozukluğu yaşamamıştım, ancak baskı, karışıklık, ağrı ve kayıp yaşadım ve bu kitapla duygusal açıdan çok ilgili bir ilişki yaşadım. Bunun yanı sıra, dil şaşırtıcı ve kendi yazı tarzımı denememe ilham verdi. Bu kitabı rafımda saklıyorum ama en sevdiğim pasajları tekrar tekrar tekrar okumak için sürekli aşağı indiriyorum.

joeytandofashion

If you have read all of Shannon Hales Books are you are looking for a very quick and enjoyable read, you will like this book.